VİDEO | Beşyıldızspor Gökbörü - İncilipınarspor Maçında Kavga Çıktı!

Akın Ungan
24.05.2022 - 18:25 | Son Güncellenme: 24.05.2022 - 18:29

Denizli’de oynanan amatör küme maçında Beşyıldızspor Gökbörü ile İncilipınarsporlu oyuncular arasında kavga çıktı. Saha bir anda ringe dönüştü. İşte detaylar.

VİDEO | Beşyıldızspor Gökbörü - İncilipınarspor Maçında Kavga Çıktı!

Denizli 1. Amatör Küme D Grubunda Servergazi Stadı’nda oynanan Beşyıldızspor Gökbörü - İncilipınarspor maçında, yeşil sahalarda istenmeyen görüntüler ortaya çıktı.

Kavga kontrolden çıktı

Grup lideri Beşyıldızspor ile düşme potasında bulunan Gökbörü İnclipınarspor arasında oynanan karşılaşmanın 36. dakikasında saha aniden karıştı. Gökbörü İnclipınarsporlu oyuncunun, Beşyıldızsporlu rakibine arkadan gelerek sert bir faul yapmasıyla başlayan gerginlik, bir anda kontrolden çıktı.

Tekme tokat birbirlerine girdiler

Orta hakem, faul yapan oyuncuya, ikinci sarı karttan kırmızı kart gösterdi. Bunun üzerine faulü yapan oyuncu, ayağa kalkan rakip oyuncunun üzerine yürüdü. İki futbolcunun bir birine kafa atmasıyla büyüyen olayda her iki takımın futbolcu ve teknik heyetleri saha ortasında tekme tokat birbirine girdi.

Polis müdahale etti

Bir anda boks ringine dönen sahadaki olaylara, güvenlik için statta bulunan polis ekipleri müdahale etti. İstenmeyen görüntülerin ortaya çıktığı kavga, güçlükle sakinleştirildi.

Maç kaldığı yerden devam etti

Yaklaşık 7-8 dakika oyunun durmasına neden olan olayların sakinleştirilmesinin ardından, hakem olayları başlatan ve olaylara karışan dört futbolcuya kırmızı kart gösterdi. Saha içerisinin normale dönmesiyle maç kaldığı yerden devam etti. Karşılaşmayı Beşyıldızspor 5-2 kazandı.

Senin için hazırladığımız haberler