AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Vitor Pereira: "İstanbul'a gezmeye değil şampiyon olmaya geldim"

Ajansspor Editör
Eren Tuncay
İlk Yayınlanma : 06 Tem 2021 - 10:51 / Son Güncelleme : 06 Tem 2021 - 11:00

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, futbolcularına şampiyonluk hedefine yönelik bir konuşma yaptı ve "Gezmeye değil, şampiyon olmaya geldim" dedi.

Vitor Pereira: "İstanbul'a gezmeye değil şampiyon olmaya geldim"

Topuk Yaylası Tesisleri'nde gerçekleştirilen kampta futbolcularıyla sohbet eden Portekizli teknik adam Vitor Pereira, Fenerbahçe'ye şampiyonluk yaşamak için geldiğini söyledi.

"İstanbul güzel bir şehir ama..."

Futbolcularına, geçen sezon şampiyonluk kazanamadıklarını ancak kulübe olan bağlılıklarıyla yeni sezonda bunu başaracaklarını aktaran Pereira, "İstanbul harika bir şehir ama ben buraya gezmeye gelmedim. Şampiyon olmaya geldim ve olacağım." ifadelerini kullandı.

Disiplin kurallarına herkesin uyması gerektiğinin altını çizen tecrübeli teknik adam, takım içi iletişiminin önemine değindi.

"Disiplinli olacağız"

Problemleri karşılıklı konuşarak halletmeleri gerektiğini de vurgulayan Pereira, "Hepiniz çok kaliteli ve ünlü oyuncularsınız ama bunu kanıtlayacağınız yer burası, yani saha. Sizleri geliştirmek için ben ve ekibim buradayız. Disiplinli olacağız, kurallarımızdan taviz vermeden, çok isteyerek, tutkumuzla kazanacağız." değerlendirmesinde bulundu.