Türkiye Voleybol Federasyonu Gedik Yatırım ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

20.05.2022 - 15:51 | Son Güncellenme: 20.05.2022 - 15:58

TVF ile Gedik Yatırım arasında 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı. Gedik yatırım, Voleybol Milli Takımlar ana sponsorlarından biri oldu. İşte detaylar.

Gedik yatırım, Türkiye Voleybol Federasyonu ile iş birliği yaparak Voleybol Milli Takımlar ana sponsorlarından biri oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu ve Gedik yatırımın bulunduğu basın toplantısı TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda gerçekleştirildi.

Basın toplantısına Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Bülend Atalar, TVF Denetleme Kurulu Üyesi Umut Bağlı, TVF Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay, milli voleybolcular Ceren Kestirengöz Kapucu ve Beytullah Hatipoğlu, TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Sezgin Eren ile basın mensupları katıldı.

İmzalanan sponsorluk anlaşmasıyla Gedik Yatırım, Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki Voleybol Milli Takımları ile iş birliğinde bulunacak.

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, "Dünyanın en iyi ligi olmak, milli takımlarımızın voleybolda söz sahibi olması, büyük başarılar elde etmek kolay değil. Yol arkadaşlarınızın size desteği olmadan bu işler olmaz. Bu yüzden bütün sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Gedik Yatırım 30 yıldır bu ülkeye hizmet veren saygın bir kuruluş. Destekleri bizi çok mutlu etti. İyi ki varlar, iyi ki voleybolun yanındalar. Voleybol her geçen gün özel bir gün yaşıyor. Daha büyük başarılar elde edeceğimize inancımız sonsuz." dedi.

Gedik Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Onur Topaç, "Bir sporsever olarak ülkesine destek olmayı ve değer katmayı birinci ilke edinen bir şirket olarak bu sponsorluktan mutluluk duymaktayız. Bu bize hem heyecan hem gurur vermekte. 3 yıl boyunca A milli takımlar başta olmak üzere tüm yaş gruplarında ana sponsor olarak yer alacağız. Bu anlaşma ülkemiz sporu ve sporcusuna güveninin bir sonucu. 80 milyonun üzerindeki nüfusumuzla ülkemizin daha çok sporcu yetiştirmesine, sporu seven bir nesil yetiştirmesine katkı sağlamak istiyoruz. Türkiye'de voleybolun hem milli takımlar hem de kulüpler düzeyinde kazandığı başarılar hepimiz için gurur kaynağı. Biz de bu başarıların devamı için ülkemizin geleceğine yatırım yapmak istedik. Türkiye'nin bir spor ülkesine dönüşmesine katkı sağlamak istiyoruz." İfadelerini kullandı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcularından Ceren Kestirengöz Kapucu,” Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek benim içimde çok büyük bir gurur oldu. Sizlerin de söylediği gibi şimdi Milli Takım zamanı. Gedik Yatırım’a Türk voleyboluna inandıkları ve bu güzel destekleri için çok teşekkür ediyorum. Voleybol ülkemizde birleştirici bir güç oldu ve başarılarımızın artarak devam edeceğine inanıyorum. Umarım çok güzel bir milli takım sezonu olur” dedi.

A Milli Erkek Voleybol Takımı sporcularından Beytullah Hatipoğlu, “Bu güzel günde sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Gedik Yatırım’a da Türk voleybol ailesine yatırım yaptıkları için teşekkür ediyorum. Milli takım olarak güzel bir jenerasyon yakaladık. Umarım biz de bu güçlü sponsorlarımızla birlikte güzel başarılara imza atarız.” şeklinde konuştu.

Senin için hazırladığımız haberler