AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Voleybol oyuncusu Zehra Güneş ile oyuncu Pınar Deniz bir araya geldi

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 27 Nis 2022 - 16:39 / Son Güncelleme : 27 Nis 2022 - 16:48

Son zamanlarda performansıyla dikkat çeken 22 yaşındaki voleybol oyuncusu Zehra Güneş, Yargı'nın yıldız oyuncusu Pınar Deniz'le paylaşımda bulundu.

AJANSSPOR - HABER

22 yaşındaki voleybol oyuncusu Zehra Güneş son zamanlarda performansıyla dikkat çekiyor. Sosyal medyada da geniş takipçi kitlesine sahip olan Zehra Güneş'in, Yargı'nın yıldızı Pınar Deniz'le paylaşımı dikkat çekti.

Pınar Deniz ile Zehra Güneş bir arada

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz, son zamanların en çok takip edilen oyuncularından biri oldu. Yargı'nın Ceylin'i Pınar Deniz, son zamanların popüler voleybolcularından Zehra Güneş ile bir araya geldi.

Zehra Güneş, fotoğraf çekiminde eğildi

Son zamanların yıldızı parlayan oyuncusu Zehra Güneş, ekranların tanınan yüzü Pınar Deniz ile verdiği pozu Instagram hesabının hikaye kısmından paylaştı. Zehra Güneş'in hikayesini kendi hikayesine ekleyen Pınar Deniz, ikili fotoğraf çekilirken 1,97 boyundaki Zehra Güneş'in eğildiğini yazdı.

Büyük takipçi kitlesi var

Zehra Güneş'in Instagram'da 2 milyon takipçisi bulunuyor. Başarılı oyuncu paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor. Yalnızca kariyeri değil güzelliğiyle de gündeme gelen Güneş, voleybol kariyerine henüz 12 yaşındayken başladı. Geçtiğimiz yaz dönemlerinde kırmızı kombiniyle sosyal medya hesabından paylaştığı pozu binlerce beğeni almıştı.