AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Fatih Karagümrük'de Volkan Demirel, 17 günde sözlerini unuttu!

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 08 Oca 2022 - 18:10 / Son Güncelleme : 08 Oca 2022 - 18:23

9 kişi kaldıkları Fenerbahçe maçından sonra hakemleri hiçbir zaman eleştirmeyeceğini söyleyen Volkan Demirel, Zorbay Küçük'ün hakemliği bırakması gerektiğini söyledi.

AJANSSPOR-HABER

Vavacars Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demrel, hakemler için verdiği sözü çabuk unuttu. 9 kişi kaldıkları halde, 22 Aralık 2021'de Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalınan maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında Demirel, "Hakemler hakkında hiçbir zaman bir şey söylemeyeceğim. Saygı duyuyorum. 8 kişi de bıraksalar, 7 kişi de bıraksalar, hiç önemli değil" dedi.

Haksız olan, kariyerini bitirsin

Ancak aynı Volkan Demirel, aradan sadece 17 gün geçtikten sonra, sözlerini unuttu ve hakemleri eleştirdi. Demirel, Gaziantep FK'ya 3-1 yenildikleri maçın ardından, hakem Zorbay Küçük'e adeta meydan okudu. Demirel, haksız olanın, kariyerine son vermesi çağrısında bulundu.

Zorbay Küçük hakemliği bıraksın

Volkan Demirel, "Hakem Zorbay Küçük, bugün maçı kötü yönetti. O pozisyon penaltıysa, hakemliği bıraksın, yok penaltı değilse, o zaman ben hocalığı bırakacağım. Doğru bir tanedir. Benim bildiğim penaltıydı o pozisyon. Bugün yanlış kararlar verilmiştir. Hakem Zorbay Küçük tarafından sarı kartlar cepte tutulmuştur." diye konuştu.

Zorbay Küçük hakemliği bıraksın

Demirel, "Hakem Zorbay Küçük bugün maçı kötü yönetti. O pozisyon penaltıysa hakemliği bıraksın, yok penaltı değilse o zaman ben hocalığı bırakacağım. Doğru bir tanedir. Benim bildiğim penaltıydı o pozisyon. Bugün yanlış kararlar verilmiştir. Hakem Zorbay Küçük tarafından sarı kartlar cepte tutulmuştur" diye konuştu.

Volkan Demirel ile 5 puan topladı

Bu sezona beINSports'ta yorumcu olarak başlayan Volkan Demirel, Francesco Farioli'nin yerine Vavacars Fatih Karagümrük'ün başına geçerek, teknik direktörlük kariyerine resmen başladı. Demirel, Süper Lig'de çıktığı 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 de yenilgiyle, 5 puan topladı. Karagümrük, halihazırda 27 puanla 11. sırada yer alıyor.