Volkan Demirel'in Trabzonspor'a yenilmezlik serisi 27 maça çıktı

İsa Kethüda
25.09.2023 - 23:11 | Son Güncellenme: 25.09.2023 - 23:16

Volkan Demirel, futbolcu ve teknik direktör olarak Trabzonspor'a yine yenilmedi. Demirel'in yenilmezlik serisi 27 maça çıktı. İşte Demirel'in Bordo Mavi karnesi.

Volkan Demirel'in Trabzonspor'a yenilmezlik serisi 27 maça çıktı

AJANSSPOR-HABER

Atakaş Hatayspor, 2-0'dan gelip Trabzonspor'u 3-2 yenerken, teknik direktörü Volkan Demirel de Bordo Mavili ekibe karşı sahip olduğu serisini devam ettirdi. 

Ne futbolcu ne hoca olarak kaybetti

Volkan Demirel, Fenerbahçe'deki kalecilik ve yardımcı antrenörlük dönemi dahil olmak üzere, kariyeri boyunca Trabzonspor'a karşı çıktığı hiçbir maçta yenilgi yüzü görmedi. 

Demirel'in Trabzon serisi 27 maça çıktı

Volkan Demirel, futbolcu, antrenör ve teknik adam olarak Trabzonspor ile bugüne kadar 27 maça çıktı ve bunların hiçbirini yitirmedi. Demirel, böylece futbol tarihinde az rastlanır bir seriye imza atmış oldu. 

İlgini Çekebilir
"Bunları anlatıp insanları üzmek istemiyorum"
Habere Git

Bjelica seriyi bitirmeye çok yaklaştı ama

Demirel, 27 maçta Trabzonspor'a karşı 15 galibiyet alırken 12 kez de sahadan beraberlikle ayrıldı. Nenad Bjelica yönetimindeki Trabzonspor, Demirel'in serisini bitirmeye çok yaklaştı ama Hatayspor, 88. dakikada beraberliği ve uzatmanın 7. dakikasında da galibiyet golünü buldu. Böylece Volkan Demirel'in Bordo Mavi'ye karşı yenilmezlik serisi de devam etti.

Depremdeki mücadelesiyle simgeleşti

Deprem felaketi nedeniyle geçen sezonun ikinci devresi ligden çekilen Atakaş Hatayspor, bu sezon maçlarını Mersin'de oynuyor. Deprem döneminde şehri terk etmeyen ve depremzedeler için verilen mücadelede simgeleşen Volkan Demirel, başka teklifler gelse de Hatay'da devam kararı aldı. Takım bu sezon 6 maçta 10 puana ulaşırken ligde 4. sıraya oturdu.

İlgini Çekebilir
Şeker’den bir acı bir tatlı karar
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler