Wanda Nara’dan Galatasaray’a 1 milyon Euro’luk fatura!

Cüneyt Muharremoğlu
22.10.2022 - 10:57 | Son Güncellenme: 22.10.2022 - 11:03

Mauro Icardi’den ayrılan Wanda Nara, Galatasaray’dan 1 milyon Euro’luk menajerlik ücretini yatırmasını istedi. Icardi ise talebin hukuksuz olduğunu iddia ediyor.

AJANSSPOR HABER

Galatasaray'ın Paris Saint-Germain'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Mauro Icardi, yeşil sahadan çok Wanda Nara ile ilişkisi nedeniyle gündemden düşmüyor. Ayrıldıklarını açıklayan Icardi ve Nara’dan ilişkiyle ilgili karşılıklı açıklamalar geliyor.  

Galatasaray’ın adı boşanma davasında

Arjantinli futbolcunun aynı zamanda menajerliğini yapan Wanda Nara, boşanma davası açarken flaş bir iddia geldi. Buna göre açılan boşanma davasında Galatasaray’ın adı geçti.

Wanda Nara Galatasaray’dan 1 Milyon Euro alacak

Boşanma davasında 60 milyon Euro’luk servetin  nasıl bölüneceği tartışma konusu olurken bu bölümde Galatasaray’dan alınacak menajerlik parası da konuldu.  İddiaya göre; Wanda Nara, Icardi’nin Galatasaray transferi için futbolcuya 1 milyon Euro’luk menajerlik faturası kesti.

İlgini Çekebilir
Wanda Nara yeni sevgilisinin klibinde!
Habere Git

Icardi menajerlik ücretini vermek istemiyor

Arjantinli futbolcu ise Wanda Nara’nın artık menajeri olmadığını belirterek Wanda Nara’nın Galatasaray talebini kabul etmedi. Talebin hukuksuz olduğunu iddia eden Icardi, Galatasaray’ın Wanda Nara’ya ödeme yapmasını istemiyor. 

Galatasaray, menajerlik ücretini henüz ödemedi

Galatasaray’ın Icardi’nin menajerlik ücrnetini ödemesi için önüde zaman bulunuyor.  Wanda Nara ise bu paranın bir an önce hesabına yatırılması için Galatasaray’a yazı yazdı. Sarı kırmızılı kulübün nasıl bir tavır alacağı merak ediliyor.

Menajerlik ücreti Icardi’nin maaşından büyük

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Icardi’ye 750 bin Euro maaş verileceğini açıklamıştı. Özbek’in açıklamasına göre, Arjantinli futbolcu, 20 gol atarsa 75 bin Euro, her galibiyete 3 bin Euro bonus alacak. Galatasaray, Wanda Nara’nın menajerlik ücreti konusunda resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Arjantin’den gelen haber Galatasaray’ın oyuncuya verdiği ücretten daha fazlasını menajerine  vermesi gerektiğini ortaya çıkardı.

İlgini Çekebilir
Mauro Icardi, canlı yayında Wanda Nara'yı topa tuttu
Habere Git

Wanda Nara: Türkiye transferinde tek temsilci benim

Wanda Nara, daha önce yaptığı açıklamada Icardi'nin Galatasaray'a transferinde tek temsilcinin kendisi olduğunu açıklamıştı. Nara, "Transfer süreçlerinde bazen aracılar oluyor ancak Mauro'nun Türkiye'ye transferinde tek temsilci bendim. Sadece ben. Benim hakkımda istediklerini söyleyebilirler ancak Avrupa'daki faturalarım belli, işimde her zaman en iyisini yaparım" demişti.

"Icardi'nin sahada uğraşması lazım"

Icardi'nin kariyeri için her şeyi yaptığını söyleyen Wanda Nara şöyle konuşmuştu: "Mauro için bir tek kramponları giyip sahaya çıkmadığım kaldı. Benim işim ona bulabileceği en iyi sözleşmeyi bulmak ve şu anda Arjantin Milli Takımı'ndaki oyuncuların yarısından daha iyi bir sözleşmeye sahip. Tekrar söylüyorum; Mauro eskisi gibi harika bir golcü olabilir ancak her şey ona bağlı. Ben onun için evrak işleriyle uğraşıyorum, onun da sahada uğraşması lazım."

Senin için hazırladığımız haberler