Wanda Nara İle Barışan Mauro Icardi İstanbul Gecelerinde 3 Kadınla Görüntülendi

Burak Alaca
14.03.2023 - 21:32 | Son Güncellenme: 15.03.2023 - 11:07

Geçtiğimiz günlerde ayrıldığı eşi Wanda Nara ile barışan Galatasaray'ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi, İstanbul'da bir gece kulübü çıkışında 3 kadınla görüntülendi.

AJANSSPOR-HABER

Geçtiğimiz dönemde ayrıldığı eşi Wanda Nara ile barışan Galatasaray'ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi, İstanbul'da bir gece kulübünün çıkışında 3 kadınla görüntülendi.

3 kadınla çıktı

Ortaköy'deki Scatola adlı mekanda eğlenen Arjantinli yıldız, mekanın çıkışında 3 kadınla görüntülendi. Paparazilerin birlikte görüntü almaması için kadınları mekan çıkışı önden yollayan Icardi yüzünü şapkası ile gizleyerek aracına bindi.

Ayrılık kısa sürmüştü

Birkaç ay önce ayrılık kararı alan ikilinin boşandığını Wanda Nara doğrulamıştı. Boşanmaları ardından Nara yaptığı açıklamada Icardi'nin yolları ayıran imzayı atmakta zorlandığını ifade etmişti.

İlgini Çekebilir
Wanda Nara, İstanbul sevgisini gösterdi!
Habere Git

Nara ve rapçi adı anıldı

Mauro Icardi ile ayrıldığı dönemde Wanda Nara'nın ismi Arjantinli rapçi L-Gante ile ilişki iddialarına karışmıştı. İkilinin birlikte görüntüleri çıkarken, Wanda Nara aynı zamanda L-Gante'nin klibinde de oynamıştı.

Maldivler'de buzları erittiler

İkili boşandıktan çok kısa süre sonra Maldivler'de yaptıkları tatilde barışmışlardı. Mauro Icardi, Maldiv tatiline ait brilikte fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak barıştıklarını duyururken, Wanda Nara paylaştığı fotoğraflar arasında eski eşine yer vermedi.

Senin için hazırladığımız haberler