Wesley Sneijder'in Olaylı İstanbul Gecesi

01.10.2022 - 18:24 | Son Güncellenme: 01.10.2022 - 18:32

Galatasaray'ın eski yıldızı Sneijder, İstanbul gecelerinde aktı. Bir kadınla görüntülenen Hollandalının korumalarıyla gazeteciler arasında itişme yaşandı. İşte detaylar

AJANSSPOR - HABER

Galatasaray'ın eski yıldızı Wesley Sneijder'ın İstanbul turu devam ediyor. Gittiği gece kulübünün çıkışında gazetecilere yakalanan Sneijder'ın görüntü vermek istememesi üzerine korumalarıyla itişme yaşandı.

Mekanda tanıştığı kız arkadaşıyla evinin yolunu tuttu

2019 yılında Yolanthe Cabau'dan boşandıktan sonra çok fazla ortalarda görünmeyen Wesley Sneijder, önceki gece İstanbul gecelerinde boy gösterdi. Sabaha karşı 05.00 sularında mekanda tanıştığı kız arkadaşıyla evinin yolunu tutmaya hazırlanan Sneijder, kapıda basın mensuplarını görünce büyük şaşkınlık yaşadı.

Kameraları görünce panikledi

Korumalarını gazetecilerin üzerine salan ve görüntü alınmasını istemeyen eski futbolcu, panikleyerek sevgilisini bırakıp önden araca bindi ve kapıyı hemen kapatmalarını söyledi. Korumalardan birisi gazetecilere müdahalede bulunmaya çalışsa da görüntü alınmasına engel olamadı.

Sneijder, geçen yıl boşanmıştı

Bir dönem Galatasaray forması giyen Wesley Sneijder, eşi Yolanthe Cabau’dan geçen yıl boşanmış, ayrılığa Sneijder’in ihanetinin yol açtığı öne sürülmüştü. 

Senin için hazırladığımız haberler