"Al Hilal'den somut bir teklif almadık ancak..."

William D'avila, satış haklarına sahip olduğu Belhanda için resmi bir teklif aldı mı? Monaco, Abdülkadir Ömür için Trabzonspor'a Onyekuru'nun tüm hakları + 10 milyon Euro teklif etti mi? Onyekuru kariyerine Galatasaray'da mı devam edecek? Emre Kılınç için Galatasaray'la anlaştılar mı? William D'avilla tüm bu soruları Özgür Sancar'a yanıtladı.
9 Haziran 2020 16:05- Son Güncelleme - 9 Haziran 2020 16:11
Google news abonelik

Radyospor'da Spor Kazanı programında açıklamalarda bulunan Özgür Sancar, Emre Kılınç ve Henry Onyekuru'nun menajeri William D'avila ile yaptığı görüşmelerin detaylarını anlattı. William D'avila, satış haklarına sahip olduğu Belhanda için resmi bir teklif aldı mı? Monaco, Abdülkadir Ömür için Trabzonspor'a Onyekuru'nun tüm hakları + 10 milyon Euro teklif etti mi? Onyekuru kariyerine Galatasaray'da mı devam edecek? Emre Kılınç için Galatasaray'la anlaştılar mı? William D'avilla tüm bu soruları Özgür Sancar'a yanıtladı.

Al Hilal'dan somut bir teklif almadık ancak bir ilgi var!

Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan William D'avila, Galatasaray'dan ayrılması gündemde olan Younes Belhanda ile ilgili açıklamalarda bulundu. Belhanda'nın satışı için Galatasaray'dan yetki alan D'avila, "Şu an itibariyle Belhanda için somut bir şey yok. Belhanda, İstanbul'a aşık ve Galatasaray'da çok mutlu. Belhanda'yla ilgilenen İspanyol ve Arap takımları var. Al Hilal'den somut bir teklif almadık ancak onlar Belhanda'yla ilgileniyor. Belhanda şu anda gelecek teklifleri düşünmüyor. Şu anda sportif ve finansal açıdan Belhanda'yı tatmin eden bir teklif yok. Belhanda bu kriterlere göre karar vermeyecek. Belhanda, para veya başka sportif hedefler için Galatasaray'dan ayrılmak istemiyor. Belhanda, Galatasaray'da çok mutlu" şeklinde konuştu.

"Emre Kılınç için Galatasaray'la..."

Emre Kılınç'ın da temsil haklarını elinde bulunduran Menajer William D'avila, Emre Kılınç'ın geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. William D'avila, "Emre Kılınç için Galatasaray'la anlaşmadık. Galatasaray ve diğer kulüplerle görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.

Monaco, Abdülkadir Ömür için Onyekuru + 10 milyon Euro teklif etti mi?

William D'avila son olarak "Monaco, Abdülkadir Ömür için Trabzonspor'a Onyekuru + 10 milyon Euro teklif etti" haberlerini değerlendirdi. Henry Onyekuru'nun temsil haklarını elinden bulunduram D'avila, "Bu haberler doğru değil. Onyekuru kariyerine Galatasaray'da devam etmek istiyor" diyerek sözlerini tamamladı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.