Willian, Belçika maçı öncesi konuştu! Eden Hazard en iyi oyunculardan biri...

04.07.2018 - 23:47 | Son Güncellenme: 04.07.2018 - 20:47

Eden Hazard en iyi oyunculardan biri. Onunla ilk kez yüzleşeceğiz. Ama Brezilya'nın kazanması için her şeyi yapacağım

Brezilya - Belçika FIFA Dünya Kupası çeyrek final karşılaşması öncesi Brezilyalı yıldız oyuncu Willian açıklamalarda bulundu.

Willian'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Eden Hazard en iyi oyunculardan biri

"Eden Hazard en iyi oyunculardan biri. Onunla ilk kez yüzleşeceğiz. Ama Brezilya'nın kazanması için her şeyi yapacağım. Biz de Neymar ve Coutinho gibi kaliteli oyuncular var, ama önemli olan tabii ki takım çalışması."

Barcelona söylentilerini duydum

"Paulinho ve Coutinho büyük oyuncular ve en önemlisi arkadaşlarım. Ben de bazı söylentiler duydum, ama şimdi bu konuları konuşmak için uygun zaman değil. Şu an sadece Brezilya milli takımına konsantre olmak istiyorum."

Belçika'ya saygı duyuyoruz

Brezilya olarak Belçika'ya saygı duyuyoruz. Rakim kim olursa olsun biz kendi oyunumuzu oynayacağız. Gabriel Jesus'a güveniyoruz. İnsanlar skor için onu eleştirdiğini duydum ama biz ona güveniyoruz. Gabriel Jesus ve Roberto Firmino bizim için önemli oyuncular. 

Courtois çok iyi kaleci

Courtois çok iyi kaleci, ama Brezilya'da iyi. Çok uzun boylu bir kaleci ona oynamak zor olacak. Biz skor elde edebilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. 

Casemiro'nun yokluğunu hissedeceğiz

Casemiro Brezilya için öneml bir oyuncu, bu gibi zor bir karşılaşmada onun olmaması zor olacak, ama diğer kaliteli oyuncularımıza güveniyoruz. Ben de Belçika'ya karşı daha iyi oynayacağım. Neymar maç sonrası daha iyi oluyor. Onun eşsiz kalitesini biliyoruz.  (AJANSSPOR - İsa Kethüda)

Senin için hazırladığımız haberler