• Diğerleri

Wolverhampton - Beşiktaş (Canlı Skor)

Wolverhampton Beşiktaş maçı canlı izlemek için bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. beİN SPORTS 1'den canlı yayınlanacak maçın canlı simülasyonu haberimizde.
12 Aralık 2019 20:05- Son Güncelleme - 12 Aralık 2019 22:58
Google news abonelik

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi K Grubu son hafta maçında deplasmanda Wolverhampton ile karşı karşıya geliyor. Grupta 3 puanı olan temsilcimiz Beşiktaş bu sezonki son Avrupa maçına çıkıyor. Bu maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler ise şifresiz yayın arayışı içerisinde. beİN Sports 1'den canlı izlenecek maçın canlı simülasyonu haberimizde...

Wolverhampton - Beşiktaş maçı hangi kanaldan canlı izlenecek?

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi K Grubu son haftasında deplasmanda İngiliz ekibi Wolverhampton ile karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 23:00'te başlayacak ve beİN Sports 1'den canlı izlenecek.

Wolverhampton - Beşiktaş (Canlı Skor)

Live Match Tracker 3.0

 

 

Beşiktaş'tan limit açıklaması

Beşiktaş Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) transferde harcama limitinin yüzde 40'a kadar aşılabileceği yönündeki kararıyla ilgili açıklama yaptı.

Kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonunun 28 Kasım tarihli yazısı ile kulübümüzün 2019-2020 sezonu için geçerli olan takım harcama limiti için kabul edilebilir sapma oranı olan yüzde 30'u aştığı bildirilmiş ve limiti aşan kulüpler için yeni oyuncu tescili yapılamayacağı belirtilerek, aşım durumunda uygulanacak müeyyideler tarafımıza tekrar hatırlatılmış olup, bu hususların karşılıklı görüşüleceği bir toplantı planlanmıştır." denildi.

WOLVERHAMPTON BEŞİKTAŞ MAÇI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TFF Kulüp Lisans Kurulu ile 6 Aralık'ta gerçekleştirilen toplantıda, Beşiktaş Kulübü Derneği ve Şirketler Grubu Genel Müdürü Seçil Aygül'ün takım harcama limiti hesaplama yöntemine ilişkin ortak mutabakat sağlamak adına teknik aksaklıklar ve uygulama problemlerini dile getirdiği belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Söz konusu teknik aksaklıkların ortadan kaldırılması halinde kulübümüzün takım harcama limitine uyum konusunda herhangi bir ihlal durumu yaşamamakta olduğu tarafımızca kurula belirtilmiştir. Söz konusu toplantıda 2019-2020 sezonu için kabul edilebilir sapma tutarının yüzde 30'dan, yüzde 40'a çıkartılması yönünde bizatihi bir talebimiz söz konusu olmamıştır. Kulübümüz mali durumuna uygun olarak faaliyetlerini planlamak ve sürdürmek konusundaki kararlılığını tavizsiz şekilde devam ettirecektir."

3. Hafta / Bournemouth - Manchester City : 1-3 (Özet)