AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yalancılar ve Mumları 2. bölüm izle - Yalancılar ve Mumları yeni bölüm izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 10 Eki 2021 - 18:03 / Son Güncelleme : 10 Eki 2021 - 18:14

Yalancılar ve Mumları yeni bölümleri izlemek için araştırmalar sürüyor. Yalancılar ve Mumları yeni bölüm izle, Yalancılar ve Mumları 2. bölüm izle gibi aramalar da artmaya başladı. İşte Yalancılar ve Mumları konusu, oyuncu kadrosu dahil tüm detaylar...

Yalancılar ve Mumları 2. bölüm izle - Yalancılar ve Mumları yeni bölüm izle

Med Yapım imzalı, ilk bölümü 3 Ekim 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'nun yaptığı, senaryosu Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınan, gerilim ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. İngiliz yapımı Mistresses dizisinden uyarlanmıştır. Yalancılar ve Mumları yeni bölümü de merak edilmeye devam ediyor. Yalancılar ve Mumları 2. bölüm de 1. bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Yalancılar ve Mumları konusu nedir?

Ceyda, Elif, Meliha ve Şebnem adlı dört arkadaşın aşk hayatları, ilişkileri, sırları, yalanları ve hepsinden önemlisi arkadaşlık ilişkileri anlatılacak.

Elif’in (Ceren Moray) hayatının kırılma noktası eşi Engin’in (İsmail Demirci) kaybolmasıdır. Kızı Sumru ile ayakta durma savaşı veren ve kafe işleten Elif’in yolu kızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup (Feyyaz Duman) ve bakıcısı Şerife’yle (Melike Güner) kesişir ve her şey allak bullak olur.

Yalancılar ve Mumları oyuncuları


Ceren Moray
Elçin Sangu
Şafak Pekdemir
Burcu Gölgedar
Melike Güner

Evinde davetsiz bir misafir bulması, Elif’in hayatını yeniden gözden geçirmesine sebep olur. Şerife’nin Elif’e açıklaması gereken çok şey vardır. Ortaya çıkan gerçekler Engin’in planlarını nasıl etkileyecektir? Diğer yandan Ceyda, babasının onu hatırlayamamasıyla, Şebnem de Hasan’ın ilgisizliğiyle boğuşurken, dört arkadaş birbirlerine destek olurlar. Meliha ise kendi sorununu onlardan gizlemeyi ve içine gömmeyi tercih eder.