AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yalancılar ve Mumları 5. bölüm fragman izle - Yalancılar ve Mumları fragman izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 24 Eki 2021 - 22:24 / Son Güncelleme : 24 Eki 2021 - 22:28

FOX TV'de ekranlara gelen Yalancılar ve Mumları dizisi fragmanı yayınlandı mı, Yalancılar ve Mumları fragmanı izle, Yalancılar ve Mumları 5. bölüm fragmanı izle gibi aramalarda sürüyor. İşte FOX TV'de yayınlanan Yalancılar ve Mumları dizisi fragmanına dair tüm detaylar...

VİDEO FRAGMAN İZLE - Yalancılar ve Mumları dizisi fragmanını izlemek ve dizinin detaylarına ulaşmak için detaylar haberimizde yer alıyor.


Med Yapım imzalı, ilk bölümü 3 Ekim 2021 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu'nun yaptığı, senaryosu Nermin Yıldırım tarafından kaleme alınan, gerilim ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. İngiliz yapımı Mistresses dizisinden uyarlanmıştır. Yalancılar ve Mumları yeni bölümü de merak edilmeye devam ediyor. Yalancılar ve Mumları tüm bölümleri haberimizden izleyebilirsiniz.

Yalancılar ve Mumları konusu nedir?

Ceyda, Elif, Meliha ve Şebnem adlı dört arkadaşın aşk hayatları, ilişkileri, sırları, yalanları ve hepsinden önemlisi arkadaşlık ilişkileri anlatılacak.

Elif’in (Ceren Moray) hayatının kırılma noktası eşi Engin’in (İsmail Demirci) kaybolmasıdır. Kızı Sumru ile ayakta durma savaşı veren ve kafe işleten Elif’in yolu kızının okul arkadaşı Pelin’in babası Yakup (Feyyaz Duman) ve bakıcısı Şerife’yle (Melike Güner) kesişir ve her şey allak bullak olur.

Yalancılar ve Mumları oyuncuları

Ceren Moray
Elçin Sangu
Şafak Pekdemir
Burcu Gölgedar
Melike Güner

YALANCI VE MUMLARI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gülcan’ın, Engin’in fotoğrafına baba demesi Elif’in şüphelerini iyice artırır ancak Şerife ile yüzleşince öğrendiği gerçekler tahmin ettiğinden de acıdır. Sumru da aniden hastalanınca Elif’in hayatı tamamen kararır. Engin, Elif’in hayatına o karanlıktan bir ışık gibi yeniden doğar fakat Elif bunun başına açacağı beladan bihaberdir. Diğer yandan Fuat, babasını kurtardıktan sonra Ceyda ile araları ısınmış olmaya başlasa da Ceyda babasını son bir macera için bakımevinden kaçırdıktan sonra ikisinin arası yine gerilir.