"Yalanlamayın, İrfan Can Kahveci'nin maliyeti..."

24.06.2021 - 12:36 | Son Güncellenme: 24.06.2021 - 12:53

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, Mesut Özil ve İrfan Can Kahveci transferiyle Ali Koç'u eleştirdi. İrfan Can'ın maliyeti ne kadar?

"Yalanlamayın, İrfan Can Kahveci'nin maliyeti..."

AJANSSPOR-HABER 

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında Ali Koç ve yönetimine yüklendi. Yıldırım, Fenerbahçe'nin İrfan Can Kahveci transferiyle ilgili de eleştirilerde bulundu. Detaylar haberde...

Koç yönetimine İrfan Can Kahveci eleştirisi

Koç yönetiminin, İrfan Can Kahveci transferine rakiplerden çok daha fazla para verdiğini söyleyen Aziz Yıldırım gerekirse belgeleri açıklayacağını dile getirdi. 

"Fenerbahçe İrfan Can için 11 milyon Euro verdi"

Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada, "Galatasaray ve Marsilya, 4.5 milyon bonservis verdi. Biz kaça aldık? 11 milyon Euro'ya aldılar. Sakın beni yalanlamaya kalkmasınlar. Evrakları koyarım önüne. Galatasaray, 9-10 verdi diyorlar. Yazık yahu! Paralarına da Fenerbahçe'ye de yazık" ifadelerini kullandı. 

"Özil ve Kahveci için 1 lira ödeme göstermediler"

Ayrıca Yıldırım, "Mesut Özil'i, İrfan Can Kahveci'yi kaça aldılar? Bilen var mı? Ben söylüyorum. Bugüne kadar Türkiye Futbol Federasyonu'na 1 lira ödeme göstermediler" açıklamasını yaptı. 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler