• Diğerleri

Yalçın Koşukavak'tan Fenerbahçe açıklaması

Teknik direktör Yalçın Koşukavak, Fenerbahçe ile ne zaman görüştü? Geçtiğimiz günlerde Altay ile yollarını ayıran deneyimli teknik adamdan Fenerbahçe açıklaması geldi.
1 Ağustos 2020 16:38- Son Güncelleme - 1 Ağustos 2020 16:38
Google news abonelik
Yalçın Koşukavak'tan Fenerbahçe açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Altay ile yollarını ayıran Yalçın Koşukavak sosyal medya hesabından Fenerbahçe ile ilgili açıklamalar yaptı.

Gelen eleştirilere cevap veren Koşukavak, "Altay'da teknik direktörlük yaptığım dönemde, Fenerbahçe'nin benimle ilgilendiğini, kulübün yeni futbol yapılanmasında beni görevlendirmeyi düşündüğünü, bu anlamda da başkanlar düzeyinde bir gerçekleştiğini Altay Başkanı Sayın Özgür Ekmekçioğlu'ndan öğrendim. Belirtiğim üzere, Sayın Ekmekçioğlu'nun Fenerbahçe Başkanı Sayın Ali Koç ile bu konuyla ilgili bir görüşme yaptığını, bu görüşmenin de Karagümrük - Altay maçının ardından İstanbul'da gerçekleştiğini bildirmek isterim" dedi.

"Şahsımın Fenerbahçe ile direkt bir görüşmesi olmadı"

Karagümrük maçının ardından konuyu sezon sonuna bıraktıklarını ifade eden Koşukavak, "Karagümrük maçından döndükten sonra Altay Başkanı Sayın Ekmekçioğlu ve camianın büyükleri ile yapılan istişareler sonucu bu konuyu, sezon sonuna ertelemenin daha doğru olacağı kanısına vardık. Bu sonuç doğrultusunda Sayın Ekmekçioğlu'nun Sayın Ali Koç'tan Altay'ın menfaatleri gereği konunun sezon sonuna ertelenmesi yönünde talebi oldu. Sayın Ali Koç'un da olumlu cevap vermesiyle konu sezon sonu değerlendirilmek üzere ertelendi.

Şahsımın Fenerbahçe ile direkt bir görüşmesi olmadı. İki kulüp başkanı arasında 15 Mart'ta gerçekleşen görüşmenin haricinde tarafıma herhangi bir teklif ya da görüşme talebi gelmemiştir" diyerek sözlerini noktaladı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Kendi kalesine ilginç gol