Yalçın Koşukavak'tan Mehmet Zeki, Okan Kocuk ve Play-Off sözleri!

22 Mart 2018 18:56- Son Güncelleme - 22 Mart 2018 18:56
Google news abonelik
Yalçın Koşukavak'tan Mehmet Zeki, Okan Kocuk ve Play-Off sözleri!

İstanbulspor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Yalçın Koşukavak, sözlerine A Milli Takıma çağrılan futbolcuları Mehmet Zeki Çelik ve Okan Koçuk'dan bahsederek başladı. Koşukavak, "Sezon başından beri kamuoyu tarafından 'bize küme düşecek' denildi. Fakat biz oyun planımız, futbol kalitemizle ne kadar iyi bir takım olduğumuzu  gösterdik. Futbolun kağıt üzerinde oynanmayacağını gösterdik. Umarım aldığımız galibiyetlerle otoriteleri şaşırtmışızdır. Altyapıdan gelen genç oyuncularımızın bazı sorunları oldu. Teknik ekip olarak oyuncuların gelişimiyle ilgili çaba sarf ediyoruz. Okan Kocuk ve Zeki Çelik gibi oyuncularımız A Milli Takıma girmesi ile Bursaspor'dan bazı futbolseverler alınganlık gösterdi. Bursaspor altyapısında çalışan arkadaşlarımızın da bu oyuncular üzerinde emekleri var. Bu sayede hem İstanbulspor hem de Bursaspor kazanmaya devam ediyor" dedi.

Play Off sözleri!

Takım olarak hedeflerininden de bahseden genç teknik adam, "Ligde 4'te 4 yaparak ilk iki hesapları yapmaya başladık ama kolay maçlar kaybettik. Son Balıkesispor maçını kazanmamız Play Off iddiamız için önemli oldu. Ligin zorluk derecesi yükselmiş durumda bu durumda genç oyuncularla bunun üzerinden kalkmak zor olabiliyor. Rizespor ve Samsunspor maçlarını geçersek Play Off oynayacağımızı düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 

AJANSSPOR -