Yalçın'dan sürpriz karar! Lens...

14 Şubat 2020 12:59- Son Güncelleme - 14 Şubat 2020 10:36
Google news abonelik
Yalçın'dan sürpriz karar! Lens...

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın Süper Lig'de bu akşam oynanacak Medipol Başakşehir sınavında Lens'i sağ bekte oynatabileceği iddia edildi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın göreve gelir gelmez ikide iki yaptı. Ayağının tozuyla; camianın havasını tazeleyen, oyuncularının bazı davranışlarını değiştiren ve en önemlisi takımın kazanma arzusunu üst seviyeye yaklaştıran Sergen Hoca, bugün en kritik maçlarından birine çıkacak.

Skorer'in haberine göre Medipol Başakşehir ile sadece Beşiktaş’ın değil, ligin de kaderini önemli ölçüde ilgilendiren bir sınava çıkacak olan siyah-beyazlı teknik adam sahaya çok farklı bir kadro sürebilir. Kart cezalısı olduğu için, “Acaba Gökhan Gönül’ün yerine kim oynayacak” sorusunu kendisine de soran Sergen Yalçın üç farklı çözüm yolu buldu. Gönül’ün alternatifi olan Douglas’ın maç eksikliğini göz önünde bulunduran Sergen Hoca, Necip seçeneğine döndü, Necip'te de kararsız kalan Yalçın, bir sürprize imza attı ve Lens'e "Bu pozisyon için hazır ol" dedi. 

 

Futbol tarihinin en erken penaltısı! 11 saniye...