Beşiktaş Divan Kurulu Başkanlığına Tevfik Yamantürk Seçildi Ama...

18.09.2022 - 11:19 | Son Güncellenme: 18.09.2022 - 11:24

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanlığı'na dün açık ara farkla Tevfik Yamantürk yeniden seçildi. Ancak kulübün resmi sitesinde Yamantürk'e bir kutlama ifadesine henüz yer verilmedi.

Abone Ol
Okuma süresi: 1dk

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş Divan Kurulu seçimleri dün yapıldı. Seçimleri açık ara farkla mevcut başkan Tevfik Yamantürk kazandı. Başkanlık için Yamantürk'e karşı eski divan başkanı Yalçın Karadeniz ile Aydoğan Cevahir yarıştı. Yamantürk, 869 oyla yeniden başkan seçilirken, Karadeniz 399 ve Cevahir de sadece 20 oy alabildi. Sonuçların belli olmasından sonra Beşiktaş'ın resmi internet sitesinden yeniden seçilen Tevfik Yamantürk'e bir kutlama yapılmaması dikkat çekti.

Sadece "Hayırlı olsun" denildi

Siteden divan seçimlerine dair verilen haberde adayların aldığı oy oranları verildikten sonra sadece hayırlı olması dilendi. İşte Beşiktaş'ın resmi internet sitesinde divan kurulu seçimlerine dair girilen haber: 

"Kulübümüzün Divan Kurulu Seçimi, bugün Vodafone Park’ta gerçekleştirilmiştir.

Sandık sonuçları şu şekilde oluşmuştur:

  • Tevfik Yamantürk 869 oy
  • Yalçın Karadeniz 399 oy
  • Aydoğan Cevahir 20 oy

Divan Kurulu Seçimi’nin Camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz."

İlgini Çekebilir
Flaş açıklama: "Ismael takımı sabote ediyor"
Habere Git

Haber fotosu başkanın oy anı

Resmi siteye girilen haberin ana fotosunda başkan Ahmet Nur Çebi'nin oy kullandığı andan bir kare kullanıldı. Haberin galeri kısmındaysa yarışan üç adayı ve divan seçimini yöneten disiplin kurulu başkanı Ahmet Akpınar'ın birlikte poz verdiği fotoğraf da yer aldı.

İlgini Çekebilir
Fırtına lige döndü! Rakip Antep...
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler