"Yapılandırma anlaşması son şansımız olacak"

Son dakika Galatasaray haberi... Galatasaray’da geleceğin başkanı olarak görülen isimlerden Ozan Korkut, sarı-kırmızılı kulübün mali yapısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Peki Ozan Korkut ne dedi? İşte detaylar...
10 Eylül 2020 11:42- Son Güncelleme - 10 Eylül 2020 11:43
Google news abonelik
"Yapılandırma anlaşması son şansımız olacak"

AJANSSPOR - HABER

Bankalar Birliği’yle yapılan 5 yıllık anlaşmayı uzatma konusunda mutlu sona ulaşan Galatasaray’da, yönetim yaklaşık 300 milyon Liralık yeni kredi olanağıyla derin bir nefes oldu.

Konuya ilişkin sosyal medya hesabında değerlendirmelerde bulunan Ozan Korkut, “Geçmiş yönetimler hep bir şekilde finansal imkanları yarattılar. Bu imkanların sağladığı kısa dönem rahatlamaları da borçları kontrol altına almak için değil arttırmak için kullandılar. Bu yeniden yapılandırma anlaşması son şansımız olacak!” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’ın mali yapısı ve gidişatıyla ilgili ekibiyle birlikte yoğun çalışma yürüten Korkut, “Mevcut yönetim ve başkanımızdan beklentimiz, geçmişte yapılan aynı hataları tekrarlamamaları, bu fırsatı borçlarımızı daha da arttıracak şekilde kullanmak yerine bayrağı devralacaklara yönetilebilir bir Galatasaray bırakmalarıdır” dedi.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

 

Her takıma böyle kaleci lazım! Önce kurtardı, sonra golü attı