AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yargı 15. bölüm full hd reklamsız izle Yargı dizisi yeni bölüm izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 09 Oca 2022 - 14:27 / Son Güncelleme : 09 Oca 2022 - 14:29

Kanal D dizisi Yargı dizisi yeni bölüm izle gibi aramalar sürüyor. Yargı 15. bölüm izle ve Yargı son bölüm izle gibi aramalar da artmaya başladı. İşte Yargı dizisi hakkında tüm detaylar...

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin`in yaptığı, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, ilk bölümü Eylül 2021 tarihinde yayımlanan dram ve gerilim türündeki Türk televizyon dizisi Yargı yeni bölümleri ile herkesi mest etmeye devam ediyor. Yargı dizisi hakkında tüm detaylar ve dizinin yeni, son bölümleri hakkında videolara da haberden ulaşabilirsiniz.

Yargı Dizisi konusu nedir?

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalacak ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratacaktır.
Bir cinayet vakasının buluşturduğu Savcı Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ile Avukat Ceylin’in (Pınar Deniz) ters köşelerle dolu hikayesini ekranlara taşıyacak ‘Yargı’, 19 Eylül Pazar akşamı Kanal D’de başlıyor. Heyecanla beklenen dizinin yayınına günler kala ilk bölümünden ön izleme sahnesi seyirciyle buluştu. İdealist Savcı Ilgaz ile sınır tanımayan Avukat Ceylin’in tartışmasından kesitlerin seyirciyle buluştuğu sahne izleyenlere aynı zamanda zıt karakterlere sahip ikilinin çekişmeli ilişkisinden de ipuçları veriyor.

Yargı Dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Yargı dizisinin oyuncuları arasında; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

YARGI DİZİSİ 15. BÖLÜM İZLE

Ceylin’in tutuklu yargılanma kararı Ilgaz’da ve Erguvan ailesinde şok etkisi yaratır. Yekta Tilmen, oğlu Engin’in ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulunmak üzeredir. Duyguları ile adalet arasında sıkışıp kalan Ilgaz, bu ikileminin yanı sıra artık yeni bir sorun ile de boğuşmak zorundadır. Ceylin’i kurtarmak için gerçek suçluyu bulma arayışı onu hayatında hiç daha önce karşılaşmadığı bir konumda bırakacaktır.