AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yargı 4. bölüm full hd reklamsız izle Yargı dizisi yeni bölüm izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 10 Eki 2021 - 17:20 / Son Güncelleme : 10 Eki 2021 - 17:28

Kanal D dizisi Yargı yeni bölüm izle gibi aramalar sürüyor. Yargı 4. bölüm izle ve Yargı son bölüm izle gibi aramalar da artmaya başladı. İşte Yargı dizisi hakkında tüm detaylar...

Yargı 4. bölüm full hd reklamsız izle  Yargı dizisi yeni bölüm izle

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin`in yaptığı, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan dram ve gerilim türündeki Türk televizyon dizisi Yargı yeni bölümleri ile herkesi mest etmeye devam ediyor. Yargı dizisi hakkında tüm detaylar ve dizinin yeni, son bölümleri hakkında videolara da haberden ulaşabilirsiniz.

Yargı Dizisi konusu nedir?

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalacak ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratacaktır.

Bir cinayet vakasının buluşturduğu Savcı Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ile Avukat Ceylin’in (Pınar Deniz) ters köşelerle dolu hikayesini ekranlara taşıyacak ‘Yargı’, 19 Eylül Pazar akşamı Kanal D’de başlıyor. Heyecanla beklenen dizinin yayınına günler kala ilk bölümünden ön izleme sahnesi seyirciyle buluştu. İdealist Savcı Ilgaz ile sınır tanımayan Avukat Ceylin’in tartışmasından kesitlerin seyirciyle buluştuğu sahne izleyenlere aynı zamanda zıt karakterlere sahip ikilinin çekişmeli ilişkisinden de ipuçları veriyor.

Yargı Dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Yargı dizisinin oyuncuları arasında; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Yargı Dizisi 4. bölüm izle Yargı yeni bölüm izle

Zafer’in sorgusuna şahit olan Ceylin, İnci’yle ilgili kaldıramayacağı gerçeklerle karşı karşıya kalır. Bunun üzerine bir de Zafer’in geçmişte yaptıklarının sonucu şüpheliler listesine girmesi Ceylin’i adeta yıkar. Babasından yana sınanma vakti Ceylin’dedir, ikisi arasında büyük bir sorgulama yaşanacaktır. Ilgaz da Ceylin gibi, babasının ve kardeşinin sırlarla dolu hayatlarını çözmeye ve gerçeği öğrenmeye çalışmaktadır. Ancak bu sefer Çınar’la ilgili yapması gereken çok önemli bir seçim vardır. Üstelik bu seçim, Ceylin’le ikisini katilin kim olduğu gerçeğine götüren yolda keskin bir ayırıma götürecektir.

Yargı dizisi Fragman izle