AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yargı 7. bölüm fragman izle - Yargı fragman izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 24 Eki 2021 - 22:02 / Son Güncelleme : 26 Eki 2021 - 22:56

Kanal D dizisi Yargı fragman izle, Yargı 7. bölüm fragmanı izle ve Yargı son fragman izle gibi aramalarda sürüyor. Yargı fragman yayınlandı mı? İşte Yargı dizisi hakkında tüm detaylar...

Kanal D üzerinden yayınlanan Yargı dizisi oldukça beğenilmeye devam ediyor. Yargı dizisi fragmanı izlemek için araştırma yapanlar Yargı dizisi fragman izle, Yargı yeni bölüm tanıtımı izle gibi aramalarda yapmaya devam ediyor. İşte Yargı dizisi hakkında tüm detaylar...

 

Yargı Dizisi konusu nedir?

Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalacak ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratacaktır.
Bir cinayet vakasının buluşturduğu Savcı Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ile Avukat Ceylin’in (Pınar Deniz) ters köşelerle dolu hikayesini ekranlara taşıyacak ‘Yargı’, 19 Eylül Pazar akşamı Kanal D’de başlıyor. Heyecanla beklenen dizinin yayınına günler kala ilk bölümünden ön izleme sahnesi seyirciyle buluştu. İdealist Savcı Ilgaz ile sınır tanımayan Avukat Ceylin’in tartışmasından kesitlerin seyirciyle buluştuğu sahne izleyenlere aynı zamanda zıt karakterlere sahip ikilinin çekişmeli ilişkisinden de ipuçları veriyor.

Yargı Dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Yargı dizisinin oyuncuları arasında; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.