AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yasak Elma 105. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Fox TV YouTube

İlk Yayınlanma : 05 Nis 2021 - 18:18 / Son Güncelleme : 05 Nis 2021 - 18:22

Yasak Elma 105. bölüm izle. Yasak Elma yeni bölüm yayınlandı mı? Yasak Elma'nın yayınlanmasıyla birlikte izleyiciler yeni bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Yasak Elma 105. bölüm izle, Youtube Yasak Elma 105. bölüm izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Yasak Elma yeni bölümü nasıl izlenir? Yasak Elma 105. bölüm HD izle. Yasak Elma oyuncu kadrosunda kimler var, Yasak Elma 105. bölümde neler oldu? İşte, Yasak Elma yeni bölüm izle yöntemleri.

Yasak Elma 105. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Fox TV YouTube

Yasak Elma 105. bölüm izle. Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisi her geçen gün rating sıralamalarında daha iyi pozisyon alıyor. Geçtiğimiz haftayı 3. sırada kapatan dizinin bu hafta yine ilk 3'te yer alıp almayacağı merak ediliyor. Peki, Yasak Elma 105. bölüm izlemek isteyen seyirciler ne yapmalı? Yasak Elma 105. bölümde ne oldu? Yasak Elma oyuncuları kim? Yasak Elma'nın konusu ne? Buna benzer birçok araştırma internet üzerinden sıklıkla yapılıyor. İşte, Yasak Elma 105. bölümde olacaklar...

Yasak Elma 105. bölüm özeti

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokumaktadır. Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir. Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider. Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

Yasak Elma 105. bölüm fragmanı

 

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Yıldız’ın hayatı Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender’in amacı Halit’ten boşanma planına Yıldız’ı dahil etmektir. Ender’in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit’in ortağı Alihan’ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar…

Yasak Elma konusu nedir?

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız'ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir. Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır.

Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider. Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

Yasak Elma dizisinin oyuncuları

Şevval Sam
Ender Argun/Ekinci
Talat Bulut
Halit Argun
Eda Ece
Yıldız Argun/Yılmaz
Şafak Pekdemir
Zehra Argun
Buçe Buse Kahraman
Lila Argun
Barış Aytaç
Caner Çelebi
İlber Uygar Kaboğlu
Erim Argun
Nilgün Türksever
Zerrin Taşdemir
Barış Kılıç
Kaya Ekinci
Doğaç Yıldız
Yiğit Ekinci
Nesrin Cavadzade
Şahika Ekinci
Gökhan Alkan
Kerim
Can Nergis
Mert