AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yasak Elma 106. bölüm fragmanı İZLE Fox TV YouTube

İlk Yayınlanma : 05 Nis 2021 - 18:29 / Son Güncelleme : 05 Nis 2021 - 18:31

Yasak Elma 106. bölüm fragmanı izle. Yasak Elma 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler yeni bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Yasak Elma 106. bölüm izle, Youtube Yasak Elma 106. bölüm izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var, 106. bölümde neler oldu ve son bölüm özetinde neler var?

Yasak Elma 106. bölüm fragmanı İZLE Fox TV YouTube

Yasak Elma 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde Hasan Ali ölecek mi? Şahika, Hasan Ali'yi öldürme girişiminde bulundu mu? Yasak Elma 106. bölüm fragmanı izle. Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisi her geçen gün rating sıralamalarında daha iyi pozisyon alıyor. Geçtiğimiz haftayı 3. sırada kapatan dizinin bu hafta yine ilk 3'te yer alıp almayacağı merak ediliyor. Peki, Yasak Elma 106. bölüm fragmanı izlemek isteyen seyirciler ne yapmalı? Yasak Elma 106. bölümde ne oldu? Yasak Elma oyuncuları kim? Yasak Elma'nın konusu ne? Buna benzer birçok araştırma internet üzerinden sıklıkla yapılıyor. İşte, Yasak Elma 106. bölüm fragmanı..

Yasak Elma 106. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma dizisinin 106. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı genellikle 2 veya 3 gün kala YouTube üzerinden yayınlanmaktadır. Ancak, bazı durumlarda fragmanın 1 gün kala yayınlandığı da oluyor. Bu yüzden net bir şey söylemek mümkün değil. 

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı

 

Yasak Elma konusu nedir?

Halit’in vefatından sonra herkes dağılmıştır. Yıldız istediklerini alamamanın derdine düşmüşken, Ender ve Şahika şirketteki yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışırlar. Hasan Ali Kuyucu, Argun Holding’in yeni ortağıdır ve ne yazık ki, geldiği yerin karışıklığından haberi yoktur. Yıldız ise hayal ettiği sakin ve düzenli hayatı yeni tanıştığı Çağatay’da bulacağını sanır. 

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız'ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider. Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.