AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yasak Elma 123. bölüm fragmanı izle - Yasak Elma Yeni Bölüm ÖZETİ

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 29 Kas 2021 - 18:43 / Son Güncelleme : 29 Kas 2021 - 18:48

FOX TV dizisi Yasak Elma fragman izle, Yasak Elma önizleme izle ve Yasak Elma 123. bölüm fragmanı izle gibi aramalar sürüyor. Yasak Elma son bölüm izle gibi aramalarda artıyor. İşte tüm detaylar...

Yasak Elma 123. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde neler oluyor? Yasak Elma 123. bölüm fragmanı izle. Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisi her geçen gün rating sıralamalarında daha iyi pozisyon alıyor.
 

Yasak Elma konusu nedir?


Halit’in vefatından sonra herkes dağılmıştır. Yıldız istediklerini alamamanın derdine düşmüşken, Ender ve Şahika şirketteki yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışırlar. Hasan Ali Kuyucu, Argun Holding’in yeni ortağıdır ve ne yazık ki, geldiği yerin karışıklığından haberi yoktur. Yıldız ise hayal ettiği sakin ve düzenli hayatı yeni tanıştığı Çağatay’da bulacağını sanır. 


Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız'ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider. Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA DİZİ OYUNCULARI KİMLERDİR?


Ender Çelebi, (Şevval Sam), (1-): Halit, Alihan ve Kaya'nın eski eşi, Erim ve Yiğit'in annesi ve Caner'in ablası. Kuyu Holding'in ortağıdır. Güçlü, cesaretli ve başarılı bir kadındır. Paraya ve güce aşıktır. Gençliğinden beri Kaya'ya aşıktır.


Yıldız Yılmaz Kuyucu, (Eda Ece), (1-): Çağatay'ın eşi, Zeynep'in kardeşi ve Halit Can'ın annesi. Halit ve Kemal'in eski eşi. Bursalıdır. Gençliğinden beri hep zengin olmayı hayal etmiştir. Sosyete ve lükse ilgi duyar. Yıllar sonra Ender'in teklifiyle hayatı tamamen değişmiştir.


Çağatay Kuyucu, (Berk Oktay), (86-): Yıldız'ın eşi. Hasan Ali ve Feride'nin oğlu. Feyza'nın eski sevgilisi. Büyük bir kargo şirketinin sahibidir. Yakışıklı, çalışkan ve iyi eğitimli bir adamdır. Yıllarca babasına düşman olarak büyümüştür. Yıldız'ı tanıdıktan sonra hayatı değişmiştir.


Kumru Yıldırım, (Biran Damla Yılmaz), (111-): Doğan'ın kızı. Dünyaca ünlü sosyete güzeli. Çağatay'ın metresi. Yan yalıdaki yeni komşudur.


Doğan Yıldırım, (Murat Aygen), (111-): Kumru'nun babası. Çok zengin bir iş adamıdır. Yurt dışından dönmüştür.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çağatay’ın mahkemede yaptığı açıklama sonrası Yıldız neye uğradığını şaşırır. Doğan bu olayın tesadüf olmadığından şüphelenirken, Çağatay ve Yıldız’ın ayrılmaması için kendince bir çözüm bulur.