AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yasak Elma 127. bölüm fragmanı izle - Yeni Bölüm ÖZETİ

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 27 Ara 2021 - 22:58 / Son Güncelleme : 27 Ara 2021 - 23:00

FOX TV dizisi Yasak Elma fragman izle, önizleme izle ve 127. bölüm fragmanı izle gibi aramalar sürüyor. Dizi son bölümü sona erdi. İşte tüm detaylar...

Yasak Elma 127. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde neler oluyor? Yasak Elma 127. bölüm fragmanı izle. Fox TV'de yayınlanan Yasak Elma dizisi her geçen gün rating sıralamalarında daha iyi pozisyon alıyor.

Yasak Elma konusu nedir?

Halit’in vefatından sonra herkes dağılmıştır. Yıldız istediklerini alamamanın derdine düşmüşken, Ender ve Şahika şirketteki yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışırlar. Hasan Ali Kuyucu, Argun Holding’in yeni ortağıdır ve ne yazık ki, geldiği yerin karışıklığından haberi yoktur. Yıldız ise hayal ettiği sakin ve düzenli hayatı yeni tanıştığı Çağatay’da bulacağını sanır.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız'ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider. Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.