AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yasak Elma son bölüm izle | Yasak Elma 115. bölüm tek parça seyret (Bölüm bilgileri)

Ajansspor Editör
Deniz ŞEN
İlk Yayınlanma : 12 Eki 2021 - 09:58 / Son Güncelleme : 12 Eki 2021 - 10:05

Yasak Elma dizisi 115. bölümü ile ekranlara geldi. FOX Yasak Elma son bölüm (115. bölüm) tek parça izlemek için bilgiler haberimizde.

Yasak Elma son bölüm izle | Yasak Elma 115. bölüm tek parça seyret (Bölüm bilgileri)

FOX’un sevilen dizilerinden Yasak Elma, 11 Ekim Pazartesi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yasak Elma’nın 115. bölümü izlemek için bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Yeni bölümde neler yaşandı? İşte Yasak Elma son bölüm seyretmek için detaylar….

YASAK ELMA 115. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Doğan kızını korumak için Çağatay'a karşı hamle alır. Ender ise geçmişten gelen kişinin peşindedir. Yıldız, Ender'in de yardımıyla Çağatay'ın peşine düşer ama Çağatay'ın yaptığı büyük bir jest, kafasındaki şüphelerin silinmesini sağlar. Ancak yaşadığı bir tesadüf Yıldız'ın gözünü açmasını sağlayacaktır. Yıldız, ihanete uğradığını öğrendikten sonra bir daha asla eskisi gibi olmayacaktır. Çağatay ve Kumru’dan ayrı ayrı intikam almak için harekete geçer. Ender ise Doğan’la yakınlaştığı sırada beklenmedik bir sürprizle karşılaşır.

 
 

YASAK ELMA 115. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BİLGİLER

Yasak Elma'nın 115. bölümü, 12 Ekim Salı günü FOX TV ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma'nın 115. bölüm tekrarını FOX'un internet sitesinden izleyebilirsiniz. Öte yandan, 115. bölüm fragman bağlantısı ise haberimizde. Fragmanı Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.