AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yasak Elma yeni bölüm izle - 141. bölüm tek parça izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 09 May 2022 - 17:15 / Son Güncelleme : 09 May 2022 - 17:18

FOX TV'nin rekortmen dizisi Yasak Elma 141. bölüm izle, son bölüm izle ve Yasak Elma yeni bölüm izle gibi aramalar sürüyor. İşte full hd linki ve detaylar...

AJANSSPOR PLUS

FOX TV'nin rekortmen dizisi Yasak Elma 141. bölüm izle, son bölüm izle ve Yasak Elma yeni bölüm izle gibi aramalar sürüyor. Yasak Elma tekrar izle gibi aramalar da artmaya başladı. Reyting rekortmeni Yasak Elma dizisi hakkında tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

YASAK ELMA 141. BÖLÜM İZLE - SON BÖLÜM İZLE 

Babası Hasan Ali'nin ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay’ın Yıldız’la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yaparken, bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınır. Kumru, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır ve Çağatay'la gizli bir aşk yaşamaktadır. Londra'ya yerleşen Ender ise Kaya’dan ayrılıp İstanbul’a geri dönerken en büyük motivasyonu şirketteki işine geri dönmek ve sallantıda olan holdingin durumunu toparlamaktır.

Yasak Elma dizi konusu nedir?


Babasının ani ölümü yüzünden bunalıma giren Çağatay'ın Yıldız'la arası oldukça kötüdür. Yıldız, kocasıyla arasını düzeltmek için elinden geleni yapar. Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım adlı ünlü iş adamının tek kızıdır.

YASAK ELMA DİZİ BİLGİLERİ

Yasak Elma, Med Yapım imzalı, ilk bölümü 19 Mart 2018 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini 3 sezon boyunca Neslihan Yeşilyurt'un, 4. sezonda Murat Öztürk'ün ve 5. sezondan itibaren Ece Erdek Koçoğlu'nun yaptığı, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı, müzikleri Cem Tuncer, Ercüment Orkut ve Efecan Tuncer tarafından yapılan dram ve komedi türündeki Türk televizyon dizisi.