Yayın akışı bugün Show Tv, Atv, Kanal D, Fox Tv, Start Tv, TV 8 CANLI izle 24 Eylül Perşembe

TV yayın akışı 24 Eylül 2020 Perşembe yani bugün için araştırılıyor. İşte, Show Tv, Atv, Kanal D, Fox Tv, Start Tv, TV 24 Eylül Perşembe yayın akışı ve CANLI izle. Kanallarda canlı yayın veya tekrarlarda ne var? Hangi dizi , hangi yarışma programları ve hangi filmler yayınlanacak tüm detaylar haberimizde
24 Eylül 2020 00:16- Son Güncelleme - 24 Eylül 2020 00:16
Google news abonelik

TV 360 yayın akışı Canlı izle

TV 360 yayın akışı Canlı izle
00:00 - Ben Bilirim [tekrar]
01:15 - Doktorum Yanımda [tekrar]
02:45 - Sizin İçin [tekrar]
04:15 - Akla Takılanlar [tekrar]
05:15 - Seksenler
09:30 - Doktorum Yanımda
11:00 - Sizin İçin Yemek Atölyesi
12:30 - Evde Yap
13:00 - Seksenler
15:00 - Maksat Yarışmak Olsun
15:45 - Diriliş Ertuğrul
18:00 - Akla Takılanlar
19:00 - Ben Bilirim
21:00 - Diriliş Ertuğrul
TV 360 Canlı İzle

STAR TV yayın akışı Canlı izle

00:45 - Babil / Tkr
03:20 - Demet Ve Alişan'la Sabah Sabah
05:20 - Erkenci Kuş / Tkr
07:00 - Mesut Yar İle Bugün
09:45 - Demet Ve Alişan'la Sabah Sabah
13:15 - Gerçeğin Peşinde
16:30 - Erkenci Kuş / Tkr
18:30 - Star Haber
20:00 - İyi Günde Kötü Günde / Tkr
23:15 - Çember: Kurtar Beni
STAR TV Canlı İzle

ATV yayın akışı Canlı izle

01:10 - Kırgın Çiçekler
04:40 - Bir Zamanlar Çukurova
08:00 - Kahvaltı Haberleri
10:00 - Müge Anlı İle Tatlı Sert
13:00 - Atv Gün Ortası
14:00 - Beni Bırakma
16:20 - Esra Erol'da
19:00 - Atv Ana Haber Bülteni
20:00 - Bir Zamanlar Çukurova
ATV Canlı İzle

KANAL D yayın akışı Canlı izle

01:00 - Galip Derviş
02:00 - Zahide Yetiş'le Gelin Görün
04:15 - Gelinim Mutfakta
06:00 - Arda'nın Mutfağı
07:00 - Sihirli Annem
09:00 - Neler Oluyor Hayatta
11:00 - Zahide Yetiş'le Gelin Görün
14:00 - Gelinim Mutfakta
16:15 - Öyle Bir Geçer Zaman Ki
19:00 - Kanal D Ana Haber
20:00 - Yeni Hayat
KANAL D Canlı İzle

SHOW TV yayın akışı Canlı izle

01:45 - Yol Arkadaşım
03:30 - Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme
08:00 - Kendine İyi Bak
09:45 - Asuman'la Sevgili Dünürüm
12:30 - Kuaförüm Sensin
15:15 - Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme
18:45 - Show Ana Haber
20:00 - Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor
21:45 - Kibar Feyzo
23:45 - Arıza
SHOW TV Canlı İzle

TRT 1 yayın akışı Canlı izle

00:15 - Yerli Dizi
02:55 - 7. Koğuştaki Mucize
04:50 - Türkan Hanım'ın Konağı
06:03 - İstiklal Marşı Ve Günün Pro...
06:05 - Tövbeler Olsun
09:30 - Türkan Hanım'ın Konağı
11:15 - Yeşil Deniz
14:15 - Fazlası Zarar
16:50 - Kalk Gidelim
18:55 - Ana Haber
19:55 - Doğrusu Ne?
20:00 - Masumlar Apartmanı
22:55 - 3'te 3
TRT 1 Canlı İzle

TRT SPOR yayın akışı Canlı izle

00:30 - Spor Artı
02:00 - Futbol Aklı
03:25 - Aktüel Futbol
05:30 - Süper Lig Özetler
06:05 - Tff 1. Lig Özetler
06:30 - İngiltere Premier Lig Özetler
06:58 - İstiklal Marşı
TRT SPOR Canlı İzle

BEYAZ TV yayın akışı Canlı izle

01:30 - Diriliş Ertuğrul
04:00 - Kurtlar Vadisi Pusu
05:30 - Kuran-ı Kerim Cüz
06:15 - Firar
08:00 - Beyaz Ana Haber [tekrar]
09:00 - Söylemezsem Olmaz [canlı]
11:00 - Hayatta Her Şey Var - Canlı
13:00 - Zengin Kız Fakir Oğlan
15:30 - Diriliş Ertuğrul- Özet
16:15 - Kurtlar Vadisi Pusu
18:30 - Beyaz Ana Haber [canlı]
19:30 - Diriliş Ertuğrul
22:00 - Bitir İşini
23:30 - Ne Var Ne Yok [canlı]
BEYAZ TV Canlı İzle

TRT Çocuk yayın akışı Canlı izle

00:10 - Maysa Ve Bulut
00:35 - Aslan
01:00 - Elif Ve Arkadaşları
01:25 - Su Elçileri
01:40 - Akıllı Tavşan Momo
02:05 - Ege İle Gaga
02:30 - Arı Maya
02:55 - Yade Yade
03:20 - Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
03:45 - Emiray
04:10 - Rafadan Tayfa
04:35 - Yılkı Atı [doru]
05:00 - Aslan
05:25 - Kare
05:50 - İbi
06:15 - Su Elçileri
06:55 - Yade Yade
07:20 - Elif Ve Arkadaşları
07:40 - Ege İle Gaga
08:05 - Arı Maya
08:30 - Kuzucuk[diyaloglu]
08:55 - Su Elçileri
09:10 - Kare
09:35 - Niloya
09:50 - Akıllı Tavşan Momo
10:15 - Yade Yade
10:40 - Rafadan Tayfa
11:05 - Arı Maya
11:30 - Elif Ve Arkadaşları
11:40 - Ege İle Gaga
11:55 - Maysa Ve Bulut
12:20 - Heidi
12:45 - İbi
13:05 - İbi
13:30 - Vikingler
13:55 - Aslan
14:20 - Yılkı Atı [doru]
14:45 - Su Elçileri
15:00 - Çatlak Yumurtalar
15:15 - Pırıl
15:30 - Rafadan Tayfa
15:55 - Rafadan Tayfa
16:25 - Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
16:50 - İbi
17:15 - Dinozor Makineler
17:40 - Elif Ve Arkadaşları
18:05 - Sürpriz Kutusu
18:30 - Heidi
18:55 - Rafadan Tayfa
19:20 - Rafadan Tayfa
19:50 - Haberin Olsun
20:05 - Vikingler
20:25 - Vikingler
20:50 - Dinozor Makineler
21:15 - Emiray
21:40 - İbi
22:05 - İbi
22:30 - Rafadan Tayfa
22:55 - Yılkı Atı [doru]
23:20 - Heidi
23:45 - Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
TRT Çocuk Canlı İzle

KANAL 7 yayın akışı Canlı izle

00:20 - Ah Kalbim
01:30 - Tv Filmi
06:30 - Kanal 7 De Sabah
07:45 - Cennet Nerede
09:10 - Elif
10:15 - Kördüğüm'
12:10 - Emanet [t]
13:40 - Mutfağım Şahane
14:45 - Yemin [t]
16:10 - Masum
18:00 - Haber Saati
19:00 - Emanet [yeni Bölüm]
20:45 - Dizi Yemin
22:30 - Güz Masalı
23:30 - Muhabbet Kapısı
KANAL 7 Canlı İzle

A Spor yayın akışı Canlı izle

02:00 - Transfer Raporu [t]
04:00 - Premıer Futbol [t]
05:00 - Transfer Hattı [t]
06:00 - Son Sayfa Transfer [t]
07:00 - Sabah Sporu
10:00 - Transfer Raporu [t]
10:45 - Hız Dünyası
11:00 - Bire Bir Futbol
12:00 - Spor Ajansı
14:00 - Gün Ortası
16:00 - Transfer Hattı
18:00 - Ana Haber
20:00 - Skorbord
22:00 - Avrupa Ligi Özel
A Spor Canlı İzle

TRT Belgesel yayın akışı Canlı izle

00:25 - Felaket Senaryoları
01:15 - Savunma Sanatları
02:10 - Vahşi İber Yarımadası [sesl...
03:00 - Afrika'nın Gizli Dünyaları ...
03:50 - Büyük Mücadele [sesli Betim...
04:45 - Sıfır Atık
05:15 - Uzayın Bilinmeyenleri
05:45 - Hayvan Evleri [sesli Betiml...
06:35 - Yiyeceğin Serüveni
06:55 - Tanıtım
06:58 - İstiklal Marşı Ve Günün Pro...
07:00 - Hurdadan Hazineye [sesli Be...
07:25 - Yabancı Hayatı Keşfet
07:55 - Evdeki Tehlike [sesli Betim...
08:20 - En Tehlikeli Okul Yolları[s...
09:10 - Geçmişin Gölgesinde
09:40 - Özel Teslimat [sesli Betiml...
10:05 - Kuş Bakışı Dünya
11:00 - Nasıl Çalışır [sesli Betiml...
11:45 - Evdeki Büyük Kediler
12:40 - Hurdadan Hazineye [sesli Be...
13:05 - Yiyeceğin Serüveni
13:30 - Su Savaşları
14:30 - Bakalım İşe Yarayacak Mı ?
15:30 - Bir Dünya Yaşam
16:00 - Vahşi Hava [sesli Betimleme...
16:55 - Ulak
17:45 - Özel Teslimat [sesli Betiml...
18:10 - Savaşın Efsaneleri
19:05 - Kuş Bakışı Dünya
20:05 - Geleneği Yaşatmak
21:05 - Korkunç Hayvanlar
22:00 - Gezegenin Kara Kutusu "ant...
23:05 - Evdeki Büyük Kediler
TRT Belgesel Canlı İzle

Halk TV yayın akışı Canlı izle

00:00 - Halk Tv
01:00 - Halk Tv
02:00 - Halk Tv
03:00 - Halk Tv
04:00 - Halk Tv
05:00 - Halk Tv
06:00 - Halk Tv
07:00 - Halk Tv
08:00 - Halk Tv
09:00 - Halk Tv
10:00 - Halk Tv
11:00 - Halk Tv
12:00 - Halk Tv
13:00 - Halk Tv
14:00 - Halk Tv
15:00 - Halk Tv
16:00 - Halk Tv
17:00 - Halk Tv
18:00 - Halk Tv
19:00 - Halk Tv
20:00 - Halk Tv
21:00 - Halk Tv
22:00 - Halk Tv
23:00 - Halk Tv
Halk TV Canlı İzle

TJK TV yayın akışı Canlı izle

NTV yayın akışı Canlı izle

00:00 - Bugün Yarın
00:50 - Paranın Nabzı
00:55 - Hava Durumu
01:00 - Bugün Yarın
01:35 - Gece Gündüz
01:55 - Hava Durumu
02:00 - Haber Bülteni
02:10 - Hava Durumu
02:15 - Yakın Plan
03:00 - Haber Bülteni
03:10 - Yakın Plan
03:55 - Hava Durumu
04:00 - Haber Bülteni
04:35 - Dünyanın Haberi
04:50 - Laf Aramızda
04:55 - Gökhan Abur İle Hava Durumu
05:00 - Haber Bülteni
05:10 - Hava Durumu
05:15 - Yaşasın Hayat
05:55 - Hava Durumu
06:00 - Haber Bülteni
06:35 - Paranın Nabzı
06:40 - Gökhan Abur İle Hava Durumu
06:45 - Umut Öyküleri
06:55 - Laf Aramızda
07:00 - Mesut Yar İle Bugün
09:20 - Laf Aramızda
09:25 - Geri Sayım
09:55 - Hava Durumu
10:00 - Haber Merkezi
10:40 - Paranın Nabzı
10:45 - Hava Durumu
10:50 - Spor
11:00 - Haber Merkezi
11:35 - Piyasa Ekranı
11:40 - Hava Durumu
11:45 - Laf Aramızda
11:50 - Spor
12:00 - Haber Merkezi
12:10 - Piyasa Ekranı
12:15 - Hava Durumu
12:20 - Ntv Ekonomi Piyasa Ekranı
12:35 - Paranın Nabzı
12:40 - Spor
12:45 - Nba Günlüğü
12:50 - Umut Öyküleri
13:00 - Öğle Bülteni
13:50 - Piyasa Ekranı
13:55 - Gökhan Abur İle Hava Durumu
14:00 - Öğle Bülteni
14:15 - Piyasa Ekranı
14:20 - Hava Durumu
14:25 - Spor
14:35 - Ntv Ekonomi Finans Kafe
14:55 - Paranın Nabzı
15:00 - Öğle Bülteni
15:35 - Paranın Nabzı
15:40 - Hava Durumu
15:45 - Sporun Not Defteri
16:00 - Günün İçinden
16:20 - Paranın Nabzı
16:25 - Hava Durumu
16:30 - Laf Aramızda
16:35 - Spor
16:45 - Dünyanın Haberi
17:00 - Günün İçinden
17:25 - Paranın Nabzı
17:30 - Hava Durumu
17:35 - Gece Gündüz
17:55 - Nba En İyi Hareketler
18:00 - Günün İçinden
18:30 - Piyasa Ekranı
18:35 - Hava Durumu
18:40 - Spor
18:50 - Umut Öyküleri
19:00 - Akşam Haberleri
19:45 - Piyasa Ekranı
19:50 - Ana Haber Özet
19:55 - Gökhan Abur İle Hava Durumu
20:00 - Ana Haber
20:50 - Piyasa Ekranı
20:55 - Hava Durumu
21:00 - Yakın Plan
22:55 - Hava Durumu
23:00 - Bugün Yarın
23:50 - Paranın Nabzı
23:55 - Gökhan Abur İle Hava Durumu
NTV Canlı İzle

FOX TV yayın akışı Canlı izle

00:15 - Mucize Doktor - Tekrar
02:45 - Zuhal Topal'la Sofrada- Tekrar
04:30 - Temizlik Benim İşim - Tekrar
06:00 - Hayat Sevince Güzel - Tekrar
08:00 - İsmail Küçükkaya İle...
10:45 - Çağla İle Yeni Bir Gün
12:45 - Zümrüdüanka - Tekrar
13:45 - Temizlik Benim İşim
15:45 - Zuhal Topal'la Sofrada
19:00 - Selçuk Tepeli İle...
20:00 - Mucize Doktor
FOX TV Canlı İzle

TV8 yayın akışı Canlı izle

00:15 - Doya Doya Moda
02:30 - En Şık Benim
04:30 - 8*8
05:15 - Bilginiz Olsun
06:00 - Oynat Bakalım
07:15 - 8'de Sağlık
08:30 - Oynat Bakalım
09:30 - Masterchef Türkiye
14:00 - Doya Doya Moda
18:15 - En Şık Benim
20:00 - Masterchef Türkiye
TV8 Canlı İzle

TLC yayın akışı Canlı izle

00:00 - İçimdeki Canavarlar
01:00 - İçimdeki Canavarlar
01:50 - Ölümcül Bağlılık
02:35 - Kusursuz Cinayet
03:20 - Göl Evleri
03:45 - Göl Evleri
04:05 - Ya Sev Ya Sat Kanada
04:50 - Hayalimdeki Ev
05:35 - Muhteşem Taş Evler
06:00 - Emlak Avcıları
06:25 - Emlak Avcıları
06:50 - Ya Sev Ya Sat Kanada
07:50 - Ya Sev Ya Sat
08:50 - Muhteşem Taş Evler
09:20 - Lezzet Fabrikası
09:50 - Lezzet Fabrikası
10:20 - Ağır Kardeşler
11:20 - Büyük Beden, Küçük Beden
12:20 - Hayatımın Şansı: Yeni Bir Ben
13:20 - Ağır Yaşamlar
15:20 - Kalabalık Aile
16:20 - İhtişamlı Düğünüm
17:20 - Evliliğe 90 Gün
18:15 - Muhteşem Taş Evler
18:40 - Göl Evleri
19:10 - Göl Evleri
19:35 - Ya Sev Ya Sat Kanada
20:30 - Rüya Gibi Evler Sahilde
21:00 - Rüya Gibi Evler Sahilde
21:30 - Eski Semt Yeni Ev
22:30 - Hayalimdeki Ev
23:30 - Garip Acil Çağrılar
TLC Canlı İzle

DMAX yayın akışı Canlı izle

00:25 - Nasıl Yapılır?
00:55 - Tamirat Tadilat
01:55 - Yukon'da Yaşam
02:40 - Ed Stafford İle Kurtuluş...
03:25 - Altın Peşinde
04:10 - Sibirya Kesimleri
04:55 - Havalı Aletler
05:15 - Havalı Aletler
05:40 - Nasıl Yapılmış?
06:00 - Nasıl Yapılmış?
06:25 - Hayvanlar Bunu Nasıl Yapıyor
06:50 - Hayvanlar Bunu Nasıl Yapıyor
07:20 - Çiftçi Biraderler
08:15 - Teksas Kanunu
09:15 - Ed Stafford: Bilinmeyene...
10:15 - Havalı Aletler
10:40 - Havalı Aletler
11:10 - Alaska'nın Mimarları
12:05 - Ateş Ve Yemek
12:35 - Restoran Sırları
13:05 - Altın Peşinde
14:05 - Sibirya Kesimleri
15:05 - Ormanda Altın
16:05 - Tamirat Tadilat
17:05 - Hurda Avcıları
18:05 - Nasıl Yapılmış?
18:35 - Nasıl Yapılmış?
19:05 - Alaska'nın Mimarları
20:00 - Havalı Aletler
20:25 - Havalı Aletler
20:55 - En İyisini Holmes Yapar
21:55 - En İyisini Holmes Yapar
22:55 - Teksas Kanunu
23:55 - Nasıl Yapılır?
DMAX Canlı İzle

A2 yayın akışı Canlı izle

00:20 - Kaçak
02:30 - Elveda Rumeli
04:30 - Gönülçelen
06:30 - Bugünün Saraylısı
07:30 - Adanalı
09:30 - Bez Bebek
11:30 - Selena
13:30 - Çocuklar Duymasın
15:45 - Selena
18:00 - Alemin Kıralı
20:00 - Çocuklar Duymasın
A2 Canlı İzle

Cartoon Network yayın akışı Canlı izle

00:10 - Gumball
00:35 - Gumball
01:00 - Adventure Tıme
01:25 - Adventure Tıme
01:50 - Megas Xlr
02:15 - Sürekli Dizi
02:40 - Sürekli Dizi
03:05 - Kral Şakir
03:30 - Kral Şakir
03:55 - Kral Şakir
04:20 - Kral Şakir
04:45 - Kral Şakir
05:10 - Kral Şakir
05:35 - Kral Şakir
06:00 - Kral Şakir - Yeni Bölüm
06:25 - Kral Şakir
07:00 - Yeni Sevimli Kahramanlar
07:30 - Yeni Sevimli Kahramanlar
08:00 - Tom Ve Jerry Şov
08:30 - Tom Ve Jerry Şov
09:00 - Mr. Bean - Yeni Bölüm
09:30 - Mr. Bean
10:00 - Cartoonıto Kuşağı
10:30 - Cartoonıto Kuşağı
11:00 - Cartoonıto Kuşağı
11:30 - Cartoonıto Kuşağı
12:00 - Cartoonıto Kuşağı
12:30 - Cartoonıto Kuşağı
13:00 - Cartoonıto Kuşağı
13:30 - Kral Şakir - Yeni Bölüm
14:00 - Kral Şakir
14:30 - Kral Şakir
15:00 - Power Players
15:30 - Gormıtı
16:00 - Scooby Doo Ve Bil Bakalım Kim?
16:30 - Mr. Bean
17:00 - Mr. Bean
17:30 - Mr. Bean
18:00 - Kral Şakir - Yeni Bölüm
18:30 - Kral Şakir
19:00 - Kral Şakir
19:30 - Tom Ve Jerry Şov
20:00 - Tom Ve Jerry Şov
20:25 - Oggy Ve Hamamböcekleri
20:50 - Oggy Ve Hamamböcekleri
21:15 - Mao Mao...
21:40 - Mao Mao...
22:05 - Dc Super Hero Gırls
22:30 - Dc Super Hero Gırls
22:55 - Yaz Kampı Adası
23:20 - Yaz Kampı Adası
23:45 - Teen Tıtans Go!
Cartoon Network Canlı İzle