AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Yayın krizi son erdi! Anlaşma sağlandı...

İlk Yayınlanma : 17 Kas 2020 - 15:13 / Son Güncelleme : 17 Kas 2020 - 15:16

Son dakika haberleri.... Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF ile yayıncı kuruluş arasında anlaşmanın sağlandığını açıkladı. Kasapoğlu, "TFF ile beIN SPORTS arasında anlaşma sağlandığı bilgisini paylaşmak isterim" dedi. Detaylar haberimizde....

Sosyal medya hesabından anlaşmayı duyuran Kasapoğlu, "TFF Başkanı Nihat Özdemir ve beIN Media Group CEO'su Yousef Al-Obaidly ile Bakanlığımızda bir araya geldik.

Anlaşma sağlandı...

TFF ile beIN SPORTS arasında anlaşma sağlandığı bilgisini paylaşmak isterim. Her iki tarafa da teşekkür eder, Türk futboluna hayırlı olmasını dilerim" ifadelerini kullandı.

TFF: "Türk futbolu ve kulüplerimiz için hayırlı olmasını dileriz"

TFF'den de bir açıklama geldi.

Açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu ile Süper Lig ve TFF 1. Lig yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk arasında anlaşma sağlandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun ev sahipliğinde, TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Digiturk ve beIN MEDIA GROUP CEO'su Yousef Al-Obaidly, Ankara’da bir araya geldi. Gençlik ve Spor Bakanlığı merkez binasındaki toplantı sonunda, TFF ile Digiturk arasında 2020-2021 sezonuna ilişkin anlaşma imzalandı.

TFF olarak Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Sayın Yousef Al-Obaidly’ye teşekkür eder, anlaşmanın Türk futbolu ve kulüplerimiz için hayırlı olmasını dileriz" ifadesi kullanıldı.

Yayıncı diretti kulüpler 130 milyon daha indirdi