Yayıncı kuruluş üyelikleri ne olacak? İşte cevabı

Koronavirüs nedeniyle Süper Lig maçları ertelendi. Yayıncı kuruluş bein sports Süper Lig, TFF 1. Lig, İtalya Ligi, Fransa Ligi, Euroleague gibi birçok ligi yayınlıyordu. Bu ligler coronavirüs (Covid-19) nedeniyle ertelendi. Lig TV'ye üye olan abonelere şimdi ne olacak? Digitürk ne karar alacak?
19 Mart 2020 18:13- Son Güncelleme - 19 Mart 2020 18:22
Google news abonelik

Süper Lig maçlarının ertelenmesi sonrası gözler yayıncı kuruluşa çevrildi. Yayıncı kuruluş Digiturk, üyelerine yönelik bir çalışma başlatmak üzere. 

Ceyhun KUBURLU

Bu çalışma kapsamında üyelik dondurma ya da iade gibi seçenekler de olacak. Digiturk, bu konuda yurtdışındaki örnekleri de inceleyerek maçların başlama tarihine göre üyelerine bir duyuru geçecek.

Konuyla ilgili olarak yakın kaynaklar, “Kimsenin mağdur edilmemesi adına çalışmalar yürütülüyor. Burada özellikle kafe ve restoran gibi yerlere yönelik de çalışmalar var” dedi.

BeIN SPORTS abone sayısı sayısı kaç?

Koronavirüs nedeniyle ertelenen Süper Lig, TFF 1. Lig, İtalya Ligi, Fransa Ligi, Euroleague gibi birçok ligi yayınlanan yayıncı kuruluş beIN SPORTS'un yaklaşık 3 milyon abonesi bulunuyor.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.