• Diğerleri

Yeni Malatyaspor'dan koronavirüs açıklaması!

Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, test sonuçları pozitif çıkan isimlerin durumuyla ilgili açıklamalar yaptı. Endişesini paylaşan Ravcı, sayının artmasından korktuklarını dile getirdi.
29 Mayıs 2020 11:55- Son Güncelleme - 29 Mayıs 2020 11:55
Google news abonelik
Yeni Malatyaspor'dan koronavirüs açıklaması!

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor’un Sportif Direktörü Ali Ravcı, koronavirüs testleri pozitif çıkan isimlerle ilgili son bilgileri paylaştı. Yeni Malatyaspor, pozitif vaka sürecinde nasıl bir yol izleyecek? Ravcı’dan açıklama geldi.

Ali Ravcı: “Sayının artmasından korkuyorum”

Virüs çıkan futbolcuların 14 gün kuralı ve tedavi sürecinin ardından sahalara döneceğini belirten Ravcı, "Kulüpte iç içe olduğumuz, her gün birlikte yemek yediğimiz arkadaşlarımızın testleri pozitif çıktı. Haliyle herkes tedirgin, herkes düşünceli. Açıkçası ben sayının artmasından korkuyorum. Şunun şurasında ligin başlamasına da az bir süre kaldı. Kaç futbolcuyla hazırlanacağız. Pozitif futbolcular tekrar nasıl form yakalayacak, bunlar cevap bekleyen sorular. Olayın bir de psikolojik yönü var. İnanın diğer oyuncularımız da yaşadıkları sıkıntıları gelip bizimle paylaşıyorlar. Her şeye rağmen ligde çıkıp elimizden gelenin en iyisini yaparak örnek bir mücadele ortaya koymak istiyoruz" diye konuştu.

En Çılgın 5 Pes Ettiriş | UFC 2011 - 2018