Yeni Malatyaspor'dan transfer açıklaması

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor'un Basın Sözcüsü Erdal Gündüz, transfer çalışmaları hakkında bilgiler erdi.
3 Temmuz 2018 17:14- Son Güncelleme - 3 Temmuz 2018 17:14
Google news abonelik

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor’da transfer çalışmaları sürüyor. Yeni Malatyaspor'un asbaşkanı ve basın sözcüsü Erdal Gündüz, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve görüştükleri oyuncuların olduğunu söyledi.

“Kamp güzel bir ortamda geçiyor”

Gündüz yaptığı açıklamada, Bolu'daki ilk etap çalışmalarının başladığını belirtti. Güzel bir ortamda kamplarını sürdürdüklerini anlatan Gündüz, buradaki çalışmanın ardından Düzce Topuk Yaylası'nda yapacakları ikinci etap çalışmasıyla kente döneceklerini ifade etti.

Transferde Evkur Yeni Malatyaspor neler yapacak?

Erdal Gündüz, Süper Lig'de genel olarak transferde bir durgunluk yaşandığını anlatarak, "Biz de piyasayı takip ediyoruz. İlk transfer piyasanın çok yüksek oluşundan dolayı biraz bekliyoruz. Bilindiği üzere takıma iki oyuncu transfer ettik. Onun dışında transfer piyasasının biraz oturmasını bekliyoruz. Transfer komitemiz çalışıyor. İzlediğimiz, görüşme halinde olduğumuz oyuncular da var." değerlendirmesinde bulundu.

“Takviye yaparak lige güzel bir giriş yapacağız”

Daha önce açıklamalarının yanlış anlaşıldığına da değinen Gündüz, şöyle konuştu:

"Yıldız oyuncu istemiyoruz gibi bir algı oluştu. Bugün yıldız oyuncuların fiyat aralığı en düşük 2-5 milyon avro arasında. Biz de bunu veremeyeceğimize göre onun yerine daha mücadeleci, takıma uyum sağlayan isimler üzerinde duruyoruz. Geçen yıl elimizdeki kadroyla neler yaptığımız ortada. Bu sene belirli noktalara takviye yaparak lige güzel bir giriş yapacağız inşallah."

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!