Yeni Malatyaspor'dan transfer açıklaması!

30 Temmuz 2018 16:38- Son Güncelleme - 30 Temmuz 2018 16:38
Google news abonelik

Yeni Malatyaspor'un asbaşkanı ve basın sözcüsü Erdal Gündüz, verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi. Gündüz, transfer konusunda da mesajlar verdi.

“Sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz”

Gündüz, yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk etap kamp çalışmalarını Bolu'da, ikinci etabı da Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde gerçekleştirdiklerini hatırlattı.

Düzce'deki ikinci etap kamp çalışmalarını tamamladıklarını, çarşamba günü ise Malatya'da toplanacaklarını aktaran Gündüz, "Bolu ve Düzce'de verimli bir kamp dönemi geçirdik. Malatya'daki çalışmalarımızı da aynı şekilde tamamlayıp sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Transfer konusunda mesaj

Gündüz, kamp döneminde bazı futbolcularının sakatlandığını, oyuncuları sezonun ilk maçına yetiştirmeye çalışacaklarını ifade etti.

Transfer çalışmalarını da sürdürdüklerini belirten Gündüz, "Görüşme halinde olduğumuz futbolcuları Düzce kampına yetiştirmek istedik ancak olmadı. Transferlerin Malatya'daki çalışmalara yetişmesi için yönetimimiz çalışıyor. Yönetimimiz ve transfer komitemiz bazı futbolcularla görüşmelerini sürdürüyor. İnşallah bir, iki gün içerisinde görüştüğümüz futbolcuları alacağız." diye konuştu.

Gündüz, sezonun ilk maçını deplasmanda Göztepe ile oynayacaklarını anımsatarak, lige güzel bir futbolla başlamak istediklerini sözlerine ekledi.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!