Yeni sözleşme istedi mi? Younes Belhanda gerçeği!

Galatasaray'da gelecek sezon için kadro planlaması yapılırken, Younes Belhanda'nın yönetimden yeni sözleşme istediği gündeme geldi. Belhanda, yeni sözleşme istedi mi? Menajeri bu konuda ne söylüyor? Fatih Terim'in Belhanda planı ne? Galatasaray'da Younes Belhanda gerçekleri...
6 Mart 2020 13:58- Son Güncelleme - 6 Mart 2020 11:04
Google news abonelik

Galatasaray’da bu sezon performansıyla eleştiri oklarının hedefi olan Younes Belhanda ile ilgili bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre; Younes Belhanda, yeni sözleşme istediğini yönetime iletti. Belhanda ile sözleşme imzalanacak mı? Menajeri Galatasaray ile görüşme yaptı mı? İşte gerçekler…

Belhanda gelecek sezon planlamasında yok

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray’da gelecek sezon kadroda düşünülmeyen isimler arasında Belhanda’nın da olduğu gündemdeki sıcaklığını koruyor. 

Belhanda, Galatasaray’da kalmak istediğini yönetime iletti iddiası

Belhanda, Galatasaray’da kalmak istediğini yönetime iletti iddiası

Skorer’in haberine göre; Younes Belhanda, Galatasaray’dan ayrılmak istemediğini menajeri aracılığıyla kulübe iletti.

Belhanda’nın menajeri gerçeği Radyospor’da açıkladı

Belhanda’nın menajeri gerçeği Radyospor’da açıkladı

Younes Belhanda’nın menajerliğini üstlenen William D’Avila geride bıraktığımız günlerde Faslı futbolcuyla ilgili son durumu Radyospor’da açıklamıştı.

William D’Avila: ”Sözleşme yenilenecek mi sorusuna cevap vermek için erken”

William D’Avila yaptığı açıklamada, ”Belhanda ile sözleşme yenilecek mi sorusuna cevap verebilmek için çok erken. Sezonun kalan bölümünde ne olacağına bakacağız. Belhanda, Galatasaray'a aşık ve şehri çok seviyor. Sezon sonunda yeni sözleşme yapar mıyız, bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Belhanda bu sezon kaç gol attı? Sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Belhanda bu sezon kaç gol attı? Sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Bu sezon Galatasaray’da 24 maçta 5 gol 2 asistlik performans ortaya koyan Belhanda’nın 30 Haziran 2021 tarihine kadar sözleşmesi sürüyor. (AJANSSPOR DETAY HABER)

En Çılgın 5 Pes Ettiriş | UFC 2011 - 2018