Yıldız Amerikan futbolcusu Koronavirüs'e yakalandı

NFL'de New England Patriots'ta forma giyen yıldız oyun kurucu Cam Newton, Koronavirüs'e yakalandı. Peki, Patriots'ın Kansas City Chiefs ile oynayacağı maç ertelendi mi? Detaylar haberimizde...
4 Ekim 2020 02:07- Son Güncelleme - 4 Ekim 2020 02:07
Google news abonelik

Bertan ERMAN

ABD Ulusal Futbol Ligi NFL'de Tennessee Titans - Pittsburgh Steelers maçından sonra bir karşılaşma daha Koronavirüs engeline takıldı.

Daha önce bir oyuncusunda COVID-19 testinin pozitif çıktığını bildiren New England Patriots'ta bu ismin kim olduğu öğrenildi. ABD basınında yer alan haberlerde, Massachusetts ekibinin yıldız oyun kurucusu Cam Newton'ın virüse yakalandığı gündemde yer aldı. Patriots da bu iddiaları doğruladı. Ayrıca, Patriots'ta, konu ile ilgili bildirisinde, oyuncunun izole edilmiş ortamda, karantina olduğu açıklanmıştı.

Patriots'ın Carolina Panthers'tan transfer ettiği deneyimli oyun kurucu, bu sezon NFL'de görev aldığı 3 maçta, 91'de 62 pas isabeti, 714 yard pas mesafesi ve 2 touchdown pasının yanı sıra, 35 koşu oyununda 149 yard ilerledi ve 4 koşu touchdownı kaydetti.

Fotoğraf: Eric J. Adler / New England Patriots

 

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!