Yıldız isimden Fatih Terim açıklaması! 'Onunla beraber yeniden çıkış yakalarım'

25 Haziran 2019 19:00- Son Güncelleme - 25 Haziran 2019 19:05
Google news abonelik

Transferde Vedat Muriç, Radamel Falcao, Benjamin Tetteh ve Mario Balotelli gibi isimlerle anılan Galatasaray'ın gündemdeki golcü adaylarından Ferreyra, Fatih Terim ile ilgili sürpriz bir açıklamada bulundu.

Geride kalan sezonu iki kupa ile kapatılan Galatasaray’da, Şampiyonlar Ligi için alternatifli bir kadro kurma hazırlığında.

Cimbom'da Diagne yolcu!

Cimbom'da Diagne yolcu!

Senegalli golcüsü Mbaye Diagne'yi Suudi Arabistan'a gönderererek transferde kaynak yaratmayı amaçlayan Galatasaray'da ilk hedef golcü transferi.

Bu transfer için Muriç, Falcao, Tetteh ve Balotelli gibi isimler gündemdeyken, bir başka isim Facundo Ferreyra’dan Fatih Terim ile ilgili bir açıklama geldi.

''Terim ile yeniden çıkış yakalarım''

Akşam'da yer alan haberde, tıpkı Benfica gibi bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan sarı kırmızılı kulübe oldukça sıcak bakan Ferreyra'nın Süper Lig'e gelmek istediği öğrenilirken, oyuncunun "Fatih Terim'le beraber yeniden çıkış yakalarım" dediği belirtildi.

Benfica'da isteneni veremeyen ve kiralandığı Espanyol'da da form tutamayan Facundo Ferreyra, menajerler aracılığıyla Galatasaray'a önerilmişti. (A Spor)