Yıldız ismin yerine Quaresma'yı alacaklar!

25 Ocak 2019 13:59- Son Güncelleme - 25 Ocak 2019 16:59
Google news abonelik

Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş'tan ayrılma olasılığı Portekiz spor medyasında da konuşulan konular arasında yer alıyor.

Ülkenin önde gelen spor gazetelerinden Record'un yazarı Sergio Krinthinas, Quaresma'nın Porto'ya yakın olduğunu söyledi.

Porto onu transfer etmek istiyor

Porto onu transfer etmek istiyor

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Krinthinas, "Porto, Ricardo Quaresma'yı transfer etmek istiyor. Her şeyden önce Porto bir kaç kulvarda yarışıyor. Şampiyonlar Ligi, lig, ve kupa, dolayısıyla alternatifli bir kadroya ihtiyacı var. Pepe gibi eski bir oyuncusunu bunu düşünerek transfer etti. Quaresma da tıpkı Pepe gibi kulübü bilen, Portekizli olan bir oyuncu. Dolayısıyla geldiği zaman hiç uyum sorunu yaşamadan, takıma yardımcı olur. Kulübü, taraftarı çok seviyor" dedi.

Brahmi'nin ayrılma olasılığı Quaresma'yı Porto'ya yaklaştırıyor

Brahmi'nin ayrılma olasılığı Quaresma'yı Porto'ya yaklaştırıyor

Portekizli gazeteci "Daha da önemlisi Brahimi, sezon sonuna kadar kontratı olmasına rağmen bu dönemde takımdan ayrılabilir. Almanya'da, İngiltere, İspanya ve İtalya'dan teklifler aldı. Çok iyi ücretler ödüyorlar. Brahimi'nin olası ayrılığı Ricardo Quaresma'yı Porto'ya daha da yakınlaştırıyor. Hatta Galatasaray'ın da devreye girdiği iddia ediliyor" diye konuştu.

Her zaman Porto'ya sevgiyle bağlı olduğunu söylüyor

Sergio Krinthinas, "Ricardo Quaresma'nın ailevi bir sorun nedeniyle Porto'ya transfer olmak istediği yönünde bir bilgim yok. Bu konuyu yorumlayamam. Ama şunu net biliyorum. Ricardo, her zaman Porto'yla ilgili olumlu düşüncelere sahip olmuştur, Sporting Lizbon altyapısından yetişmiş olmasına karşın... Her zaman kendisini Porto kulübüne ait hissettiğini söylüyor. Eğer Portekiz'e dönüyorsa, geleceği kulüp Porto'dur" şeklinde konuştu.

Brahimi Porto'da kaç gol attı?

Brahimi Porto'da kaç gol attı?

Brahimi bu sezon 28 maçta Porto forması giydi ve 8 gol, 6 asistlik bir performans sergiledi.

AJANSSPOR