Yılmaz Vural: "Ali Koç, Fenerbahçeli olduğumu söylemiş ben Sakaryaspor’luyum"

Feride Kara
07.03.2022 - 18:20 | Son Güncellenme: 07.03.2022 - 18:31

Bir söyleşiye konuk olan teknik direktör Yılmaz Vural "Ali Koç, Fenerbahçeli olduğumu söylemiş fakat ben Sakaryaspor’luyum." diyerek kulübünü açıkladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin son programına katılan tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural sevenleriyle bir araya geldi. 

Ali Koç, Fenerbahçeli olduğumu söylemiş fakat ben Sakaryaspor’luyum

Söyleşide soruları yanıtlayan ve futbolu kendisine gol olduğunda camdan atlayan halasının oğlunun sevdirdiğini anlatan Vural, “Ben Kolağzı Sokak’ta doğmuş, Orhan Camii’nde dini eğitimi almış bir vatandaşım. Sakarya’nın yerlisiyim. Sakarya isminin geçtiği her yerde duygulanır ve onurlanırım. 6-7 yaşlarında halamın oğlu Fenerbahçe gol atınca camdan aşağı atlardı. Bizi futbol hastası yapan kişi odur. Ali Koç, Fenerbahçeli olduğumu söylemiş fakat ben Sakaryaspor’luyum.

 Genç potansiyel var, dinamizm var

Futbol adamı olmaktan mutluyum. Futbol sadece spor olayı değildir. Harika bir sosyal olaydır. Her sosyal sınıftan insanın bir araya gelip birbirine sarıldığı bir olaydır. Biz de bu sosyal olayı yönetmeye çalışanlardan biriyiz. Türkiye’nin her bölgesinde çalıştım, bazı şehirlerde birden fazla çalıştım. Müthiş bir ülkedeyiz, müthiş bir kültüre sahibiz. Halkımız müthiş yardımsever. Türkiye’de 20 milyon çocuk var. Genç potansiyel var, dinamizm var. Harika statlar ve tesisler yapıldı. Çalışıp, bunu değerlendirmeliyiz." ifadelerini kullandı.

Senin için hazırladığımız haberler