Yılmaz Vural: "Bir Tane Futbolcumuz Sözleşmesini Tek Taraflı Feshetti"

İsa Kethüda
04.02.2023 - 23:57 | Son Güncellenme: 05.02.2023 - 00:00

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, oynadıkları Çaykur Rizespor maçının ardından, "Biz sonuna kadar arkadaşlarımızla mücadelemizi vereceğiz" dedi.

Spor Toto 1. Lig'in 23. haftasında Yeni Malatyaspor, deplasmanda Çaykur Rizespor'a 5-1 mağlup oldu. Maçın ardından basın toplantısında konuşan Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, "Yenilgiye bir bahane bulmak değil. 

"Bir tane futbolcumuz da sözleşmesini tek taraflı feshetti"

Çocuklarıma son dakikaya kadar oyunu bırakmayın dedim. Bir şey uygulamaya çalışıyoruz, fakat bunları uygularken takımın çok önemli 7 tane oyuncusu yok. Sakat ve cezalı oyuncularımız var. Bir tane futbolcumuz da sözleşmesini tek taraflı feshetti. 

"Çok genç bir takımız"

Bu şartlarda çok önemli bir maça geldik. Çok genç bir takımız. Son dakikalara kadar çok genç arkadaşlarımızı oyuna aldık. Kazanabilmiş olsaydık hesaplarımıza göre potadan çıkmıştık. 

" Fikstüre bakınca hep çıkmaya aday takımlarla oynuyoruz"

Zaman zaman böyle durumlar olacak. Fikstüre bakınca hep çıkmaya aday takımlarla oynuyoruz. Malatyaspor takımı olarak farklılıkları değerlendirmek zorundayız. 

"Bu takımı da bulunduğu konumdan kurtaracağız"

Kimse yukarıdaki çok iyi, aşağıdaki çok kötü diye düşünemiyor. Biz sonuna kadar arkadaşlarımızla mücadelemizi vereceğiz. Bu takımı da bulunduğu konumdan kurtaracağız. 

"Son maça kadar bunun bilincindeyiz"

Son maça kadar bunun bilincindeyiz. Aldığımız her puan, atılmış yenilmiş goller çok önemli" şeklinde konuştu.

Senin için hazırladığımız haberler