Yılmaz Vural gözüne bu kez Galatasaray'ı kestirdi: Koşa koşa giderim

Feride Kara
30.01.2022 - 00:47 | Son Güncellenme: 30.01.2022 - 01:20

TV100'de Var Odası programına konuk olan Yılmaz Vural Fatih Terim'in Galatasaray'a başkan seçilmesi halinde teknik direktör olarak koşa koşa gideceğini söyledi

TV100'de Var Odası programına konuk olan Yılmaz Vural Fatih Terim'in Galatasaray'a başkan seçilmesi halinde teknik direktör olarak koşa koşa gideceğini söyledi. Vural ayrıca Ali Koç ile nasıl tanıştığını da anlattı. 

Koşa koşa Galatasaray'a giderim

Son dönemde Fenerbahçe teknik direktörü olmak için ne kadar istekli olduğunu dile getiren Yılmaz Vural Bu kez rotayı ezeli rakip Galatasaray'a çevirdi. Vural "Fatih Terim Galatasaray’a başkan olsa, teknik direktör olarak beni çağırsa koşa koşa giderim!" ifadelerini kullandı.

 

İlgini Çekebilir
Okan Kocuk Galatasaray'ın yeni kalecisi Pena'yı beğendi!
Habere Git

Ali Koç, o zaman ne bileyim kimdir

Yılmaz Vural: "Ben Ali Bey'i tanıdığımda sanırım 25 yaşlarında falandı. Onun ABD'den okul arkadaşı, benim de okul arkadaşımdı. Bana 'abi Ali Koç seninle tanışmak istiyor.' dedi. Dedim kim o, Ali Koç, o zaman ne bileyim kimdir. Vehbi Koç'un torunu deyince tamam tanışalım dedim."

Ali Baba unuttu

İstanbul'da bir maça geldi, Kalamış'ta bir pastanede buluştuk. Sarışın mavi gözlü, şeker gibi bir insan. O zaman bana dedi ki 'Hocam, en büyük idealim başkan olmak' O zaman bana dedi ki 'Hocam ben başkan olsam, inan seni Fenerbahçe'ye antrenör yaparım'..' Ali Baba unuttu."

Senin için hazırladığımız haberler