Yılmaz Vural'dan Orkan Çınar ve transfer açıklaması

06.01.2019 18:52 - Son Güncelleme -
Yılmaz Vural'dan Orkan Çınar ve transfer açıklaması

Spor Toto 1. Lig ekibi Adana Demirspor teknik direktörü Yılmaz Vural, beIN SPORTS'a özel açıklamalarda bulundu.

Vural'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Puan farkı baya açıldı"

Şu anda 1 ve 2. ile puan farkı baya açıldı. Birinden 17 birinden 12 puan gerideyiz.  Play-off'un içindeki olan takımların ikisi 31, ikisi 29 puanda. Biz de 24 puandayız ve çıkacağız diye o iddiada varız. Hakkaten teslim olmuşumuz yok. Sayın başkanımız Murat Sancak ve Yönetim Kurulumuz, taraftarımız, takım bizler... Öyle bir sinejri var ki; yazık olur bu takım buraya kadar gelmişken. Demirspor tarihinde bunu yakalayan çok dönemler olmuştur ama bunlardan bir tanesi bu sene bu sinerjiyi yakalamışken bu takım lige çıksın.

Orkan Çınar, Beşktaş'a geri dönüyor mu?

Orkan Çınar, Beşiktaş'tan geldi sanırım Beşiktaş'a geri dönüyor. Sanırım 5'e yakın bir oyuncumuz kamptaki performanslarına  bağlı devam edecekler ve onlarda bırakmaları söz konusu. Transfer politikasyla devam ediyoruz. 9-10 oyuncu gidecek ve 9-10 oyuncu gelecek. Çok net. Gençlerbirliği nasıl 15 maç kazandıysa biz niye kazanmayalım. Önemli olan takım kalitesini yükseltirsek bunu başarabileceğimiz diye düşünüyorum.

"Süper lige çıkmak istiyoruz"

Bu iddiadayız. Baştan sıkı tutmamız lazım olayı ki bu 3 maçta alacağımız sonuç Adana Demirspor'un takımının 1 veya 2. olarak çıkması mı yoksa play-off'tan çıkması ile ilgili artık bir netleşme ortaya çıkabilir diye düşünüyorum.

AJANSSPOR

Pogba'dan Kabe paylaşımı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up