Yolanthe Cabau, Wesley Sneijder'i tamamen sildi

01.05.2020 - 22:32 | Son Güncellenme: 01.05.2020 - 22:39

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra hayatında düzensizlik yaşayan Wesley Sneijder, yaklaşık 1 yıldır evliliğinde büyük kriz yaşıyor. Teyzesini kaybeden Galatasaraylıların eski yengesi Yolanthe Cabau, kendisine başsağlığı dilemeyen eski futbolcuyla arasındaki tüm bağları kopardı.

 

10 yıllık evlilikleri büyük çıkmaza giren ve son bir yıldır boşanacakları konuşulan Yolanthe Cabau ve Wesley Sneijder, artık geri dönülmez bir yola girdi.  Henüz resmi olarak boşanmayan Yolanthe Cabau, eşiyle tüm ilişksini kesti.

Hollanda basınında yer alan haberlere göre; Yolanthe ilişkisinin bitmesinden sonra bunalıma giren Hollandalı yıldız, koronavirüs sonrası iyice tükendi. Salgın sürecinde oğlunu dahi görmediği söylenen Galatasaraylı eski futbolcunun, kısa süre önce teyzesini kaybeden Yolanthe Cabau'yu baş sağlığı için de aramadığı iddia edildi.

 

Wesley Sneijder eşini 2 defa aldattığı ve Yolanthe'nin psikolojisi iyi bozulduğu için eşiyle tüm bağlarını kopardığı yazıldı. Dünya yıldızı Wesley Sneijder, koronavirüs sonrasında tamamen psikolojik olarak çöktüğünü ve oğlunu görüntülü dahi aramadığı iddia edilmeye başlandı. Wesley Sneijder, oğlu ile olan iletişimi dahil kestiği konuşuluyor.

Senin için hazırladığımız haberler