Yönetim sıcak Marcelo soğuk!

25.06.2017 - 09:52 | Son Güncellenme: 25.06.2017 - 09:52

Siyah-beyazlı yönetim, tecrübeli oyuncuyu bırakmaya hazır. Buna karşın Brezilyalı, İstanbul’daki düzenini bozmak istemiyor. Beşiktaş’ta çok mutlu olan Marcelo, Fransa’ya gitmeye şu an için sıcak bakmıyor.

BEŞİKTAŞ’IN savunmadaki lideri Marcelo, İstanbul’daki yaşantısına devam etmek istiyor. Bugünlerde ülkesi Brezilya’da tatilde olan ve bir taraftan da Hinnes FC isimli kulübünün işleriyle meşgul olan Sambacı, kendisine talip olan Lyon’a transfer olmayı şu an için düşünmüyor.

MARCELO’NUN bu tutumu ise Beşiktaş yönetiminin planlarını bozuyor. Bilindiği gibi Fransız ekibi siyah-beyazlılara 30 yaşındaki oyuncu için 8.5 milyon Euro bonservis bedeli önerdi. Yönetim bu teklifi kabul edip gelecek parayı borçlarını kapatmak amacıyla kullanmayı planlıyordu fakat Brezilyalı stoper takımda kalmaya kararlı görünüyor.

EN ÇOK GÜNEŞ SEVİNİR

BEŞİKTAŞ’TA çok mutlu olan Marcelo, İstanbul’dayken izin günlerini dahi tesislerde çocuklarıyla geçiriyor. Takım arkadaşlarıyla çok iyi bir arkadaşlığı olan ve taraftarların kendisine olan ilgisinden büyük memnuniyet duyan deneyimli oyuncu, Fransa’ya gidip yeni bir maceraya atılmak istemiyor.

DİĞER taraftan takımda çok önemli bir rolü olan Marcelo’nun takımda kalmasını en çok isteyen isimlerden biri ise teknik direktör Şenol Güneş. Kadronun korunması ve takımın değişilmez ismi olan Marcelo’nun yanına bir stoper takviyesi yapılması halinde tecrübeli hocanın bu yaz için yönetimden beklentisi karşılanmış olacak.

Mbokani: Geçen sene Beşiktaş’a yakındım

YUNANİSTAN temsilcisi Olympiakos’a sağlık kontrollerinden geçemediği için transfer olamayan Dieumerci Mbokani, Belçika medyasına gelecek sezon Türkiye’de forma giyebileceğini söyledi. “Geçen sezon Beşiktaş’a çok yaklaşmıştım” diyen 31 yaşındaki Kongolu santrfor “Şimdi de Türkiye’den 3 büyük takımın ilgisi var. Aceleci davranmayacağım ama yeni sezonda Türkiye’de oynayabilirim” ifadelerini kullandı.

Pepe’nin talebi 2 sezon için 12.5 milyon Euro!

BEŞİKTAŞ’IN transfer gündeminde ilk sıraya çıkan Pepe’nin siyah-beyazlı takımdan 2 sezon için 12.5 milyon Euro istediği öne sürüldü. İspanyol As gazetesinde yer alan habere göre PSG ve Inter’in de talip olduğu 34 yaşındaki stoper 2.5 milyon Euro imza parasının yanı sıra yıllık 5 milyon Euro garanti ücret talep etti.

REAL Madrid’le sözleşmesi biten ve şu an boşta olan Portekiz-li’nin transferi için görüşmeleri menajer Ahmet Bulut sürdürme-ye devam ediyor. (Vatan)

Senin için hazırladığımız haberler