Yönetim toplantıyı pas geçiyor! Eşref Hamamcıoğlu açıkladı!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetimi, Divan Kurulu Toplantısı'na katılmayacağını bildirdi. Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu yönetimin bu kararı sonrası tepki gösterdi. Toplantı için tüzüğe aykırı bir durum var mı? Detaylar...
21 Ekim 2020 11:17- Son Güncelleme - 21 Ekim 2020 11:17
Google news abonelik

AJANSSPOR

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, video-konferans yoluyla yapılması planlanan toplantıya mevcut yönetimin katılmak istemediğini açıkladı. Hamamcıoğlu, kulüp resmi iletişim araçlarını keyfi kullandıkları yönünde de yönetime eleştiride bulundu.

Galatasaray yönetimi, Divan Kurulu Toplantısı'nda neden olmayacak?

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'nun açıklaması şu şekilde:

"Pandemi nedeniyle uzun bir süredir mecburen video-konferans ortamında düzenlediğimiz aylık Divan Toplantılarımızda üyelerimiz ile iletişimimizi sürdürmekte ve kulübümüzü ilgilendiren konularda katılımcılar arası istişare ortamını ayakta tutmaya çalışmaktayız.

Galatasaray yönetimi: Tüzüğümüze aykırı

Ancak Yönetim Kurulumuz 19/10/2020 tarihinde Divan Kurulumuza göndermiş olduğu imzasız bir yazı ile bu şekilde yapılan toplantıların Tüzüğümüze aykırı olduğu gerekçesi ile katılmayacaklarını belirtmişlerdir.

Hamamcıoğlu'ndan eleştiri: "Eleştiri ve önerileri dinlemelerini bekleriz..."

Hamamcıoğlu'ndan eleştiri: "Eleştiri ve önerileri dinlemelerini bekleriz..."

En küçük bir başarıda bile kendilerini ön plana atanları, kulüp resmi iletişim araçlarını keyfi kullanarak öğünenleri zor günlerde de idari, sportif ve mali konularda eleştiri ve önerileri dinlemelerini bekleriz.

"Kaçmak çözüm değil"

Divan Kurulu olarak şeffaf bir şekilde sormaya, paylaşmaya ve önermeye yılmadan devam edeceğiz. Her seferinde sudan sebeplerle farklı algılar yaratmaya çalışarak üyelere ve camiamızın tamamına cevap vermekten kaçmak çözüm değildir."

MUSTAFA CENGİZ'DEN DİVAN KURULU ÜYELERİNE ZOOM ÜZERİNDEN GÖNDERME! O HABER İÇİN TIKLAYIN...