Yunan gazeteci Radyospor'da açıkladı: "Trabzon'daki maçta AEK teknik direktörü..."

23 Ağustos 2019 18:20- Son Güncelleme - 23 Ağustos 2019 15:26
Google news abonelik

Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi’nde deplasmanda Yunan ekibi AEK karşısında sahadan 3-1’lik galibiyetle ayrıldı. Gazzetta yazarı Johnny Georgopoulos, oynanan mücadeleyi Radyospor’da değerlendirdi.

Radyospor’da Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Johnny Georgopoulos’un değerlendirmeleri şu şekilde:

Johnny Georgopoulos: "Trabzonspor maçı hak etti"

Trabzonspor maçı hak etti. Ünal Karaman bu maçı çok iyi okumuş. Çok organize bir takım olduğunu gösterdiler. AEK için büyük bir hayal kırıklığıydı. Oyuncular arasında iletişim problemleri var. Organizasyon konusunda büyük problemler yaşadı. Bu haliyle kötü bir takım görüntüsü sergiledi.

"Trabzon'daki maçta Cardoso görevinde olmayacaktır diye düşünüyorum"

"Trabzon'daki maçta Cardoso görevinde olmayacaktır diye düşünüyorum"

Cardoso bu mağlubiyetten ötürü bir baskı altında. Ben rövanş maçında Cardoso'nun teknik direktör olacağını düşünmüyorum.

"Trabzonspor, AEK'yı Titanik gibi batırdı, yıktı"

"Trabzonspor, AEK'yı Titanik gibi batırdı, yıktı"

Yunan basınında Trabzonspor'dan övgüyle bahsediyor. Sörloth de çok etkili bir oyun oynadı. Daha önce Olympiakos'la oynayan Başakşehir'den çok daha iyi bir takım olduğunu gösterdi. Trabzonspor, AEK'yı Titanik gibi batırdı, yıktı. Trabzonspor çok daha iyi bir takım olabilir. Sturridge ve Mikel'in katılımıyla birlikte Trabzonspor çok etkili bir takım haline gelebilir.

AEK'da teknik adam değişikliği olma ihtimali çok yüksek

Yunanistan Ligi başlıyor. Bu maçı görmek gerekiyor AEK için. Takımın lige nasıl başladığı çok önemli. Daha iyi bir AEK takımı sahada olsa bile rövanşta ben Trabzonspor'u daha avantajlı görüyorum. Cardoso ile yolların ayrılacağını düşünüyorum. Kulübün sahibi bunu istiyor. Yerine kim geliyor, bilmiyorum. Belki de başka bir teknik direktörle rövanşa çıkacak AEK...