• Diğerleri

Yunus Emre'nin Kobe Bryant sözleri Mert Öcal'ı çıldırttı! Survivor...

19 Mayıs 2020 16:08- Son Güncelleme - 19 Mayıs 2020 16:11
Google news abonelik

Survivor'da ödül oyununu kazanını bayrak yarışı belirledi. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımının mücadelesi nefesleri kesti. Ünlüler takımı oyunu 10-9 kazandı ve ödülün sahibi oldu. Ünlüler takımının helikopter gezintisi yaptığı esnada Mert Öcal'ın korku dolu tavırları dikkatlerden kaçmazken Yunus Emre'nin Kobe Bryant sözleri ise Mert'i çileden çıkarttı.

Ünlüler takımının helikopter gezintisi yaptığı esnada Mert Öcal'ın korku dolu tavırları dikkatlerden kaçmazken Yunus Emre'nin Kobe Bryant sözleri ise Mert'i çileden çıkarttı.

Survivor'da ödül oyununu kazanını bayrak yarışı belirledi. Ünlüler takımı ve gönüllüler takımının mücadelesi nefesleri kesti.

Gönüllüler takımı oyunun başından itibaren oyunu bırakmazken bayrak yarışı ise izleyenleri oldukça heyecanlandırdı.

Survivor 2020 büyük ödül oyunun ünlüler takımı kazandı. Beş kişi kalan Ünlüler takımı, büyük ödülü kazanmak için sahada inanılmaz bir mücadele verdiler. Bayrak yarışı sonrasında ise ödül oyununu kazandılar.

 

Oyunda verilen ödülün ilk aşamasında Ünlüler takımı helikopter ile zip line yapacakları bölgeye Punta Kana'ya götürülecekti. 

 

Survivor 80. bölümde Ünlüler takımının helikopter ödülü keyfini doyasıya çıkardıkları ve eğlendikleri anlar ekrana geldi. Ünlüler takımının helikopter ile gezinti yaptığı esnada Mert Öcal'ın korku dolu tavırları dikkatlerden kaçmadı.

Yükseklik korkusu olduğunu belirten Mert Öcal, Yunus Emre'nin Kobe Bryant sözleri üzerine adeta çıldırdı. Ünlüler takımı villaya götürüldükten sonra Mert Öcal, Yunus Emre'ye Kobe Bryant'ı hatırlattığı için çok sinirlendi.

Mert Öcal, "Bende yükseklik korkusu var. Uçağa bindiğimde korkuyorum. Uzun uçuşlar beni çok strese sokuyor. Helikoptere de ilk defa bindim. Oturdum zaten araba gibi ufacık bir kutu. Kocaman bir pervane uzun bir kuyruk...' ifadelerini kullandı.

Yunus Emre'nin kendisi strese soktuğunu belirten Mert "Bir de bu Emre var ya Emre... Bu Emre'yi çok fena yapacağım. 'Ağabey dedi Kobe Bryant'ı hatırlıyor musun' Emre dedim sus seni buradan atarım aşağıya." dedi.

Kobe Bryant'ın helikopter kazasında hayatını kaybettiğini vurgulayan "Biliyorsunuz Kobe Bryant hayatını kaybetti ailesiyle birlikte helikopter kazasında. Çok gergindi." dedi. (Milliyet)

Tottenham - Manchester City (1-3) - Maç Özeti - Premier League 2017/18