• Diğerleri

Yusuf Erdoğan'dan Galatasaray açıklaması!

Kasımpaşa forması giyen Yusuf Erdoğan, Başakşehir maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Başakşehir'i tebrik eden futbolcu, Galatasaray'a transferi hakkında da konuştu. Galatasaray'a neden transfer olamadı?
26 Temmuz 2020 19:22- Son Güncelleme - 26 Temmuz 2020 19:22
Google news abonelik
Yusuf Erdoğan'dan Galatasaray açıklaması!

AJANSSPOR-HABER

Kasımpaşa forması giyen Yusuf Erdoğan, Başakşehir'i 3-2 yendikleri maçın ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, Galatasaray'a transfer olmayı çok istediğini ancak; bunun gerçekleşmediğini söyledi. Yusuf Erdoğan, Galatasaray'a neden transfer olamadı? İşte yanıtı...

Yusuf Erdoğan: "Başakşehir, bileğinin hakkıyla şampiyon oldu"

Yusuf Erdoğan yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin son 5 yılında damga vurmuş olan Başakşehir'i kutluyorum. Bileklerinin hakkıyla şampiyon oldular. Sezona çok iyi başlayamadık ve hoca değişimleri yaşadık. Fuat Hoca bizim için büyük şans. İyi bir insan ve iyi bir teknik direktör. Biz bir baba gibi yaklaştı. 2. yarıda çok önemli bir iş yaptık ve takımımı tebrik ediyorum. Önümüzdeki sezonda üst sıralara oynayan bir takım olmak istiyoruz" diye konuştu.

"Galatasaray'a transferim konusunda yanlış anlaşıldım"

Futbolcu, Galatasaray'a transferi hakkında ise "4 aylık bir sakatlık dönemi yaşadım ancak iyi bir geri dönüş yaptığımı düşünüyorum. 4 büyük kulübümüz var ve ben Trabzonspor'da oynadım. Sezon başında Galatasaray'la %90 oranında anlaşmıştım ve oraya gitmek istiyordum. Daha sonra tercihlerini benden yana kullanmadılar ancak daha sonra forma olayı meydana geldi. Çok fanatik Galatasaraylı arkadaşlarımın mutlu oldukları için paylaştıkları fotoğraflar oldu. Her şerde bir hayır vardır. Şu anda çok mutluyum ancak hedeflerim arasında büyük takımlarda da oynamak var" ifadelerini kullandı.

Thiam: "Ligi iyi yerde bitirdik"

Öte yandan Mame Thiam da, "Genel olarak iyi bir sezon geçirdik. Mart ayından itibaren iyi bir performans gösterdik ve ligi iyi bitirdik" dedi.

RB Leipzig - Freiburg (1-1) - Maç Özeti - Bundesliga 201/20