AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Real Madrid Başkanı Florentino Perez'den Kylian Mbappe'ye "Zavallı"

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 18 Haz 2022 - 22:22 / Son Güncelleme : 18 Haz 2022 - 22:29

Paris Saint Germain ve Real Madrid arasında kalan ve imzasını Paris ekibine atan Mbappe için Real Madrid Başkanı Florentino Perez'den sert bir açıklama geldi

Real Madrid'e imza atması beklenirken Paris Saint Germain'le 3 yıl sözleşme uzatan Kylian Mbappe için Florentino Perez'den sert bir eleştiri geldi. 

Zavallı Mbappe

Marca'da yer alan habere göre, Mbappe'nin PSG'de kaldığı için şimdiden pişman olabileceğini söyleyen Real Madrid Başkanı Perez, "Zavallı Mbappe, Real Madrid'e gelmediği için şimdiden pişmanlık duymaya başlamıştır" ifadelerini kullandı.

Real Madrid forması giymeyi hayal etmişimdir

Mbappe imzanın ardından "Real Madrid'e büyük saygım var. Florentino Perez'e de aynı derece saygı duyuyorum. Benimle çok ilgilendi. Bu yüzden kararımı verdiğimde onu bizzat aradım ve ilgisi için teşekkür ettim. Kendisiyle yakı bir ilişkimiz var. Herhangi bir oyuncu için Real Madrid veya PSG forması giymek bir onurdur. Her zaman Real Madrid forması giymeyi hayal etmişimdir. Real Madrid taraftarına beni her zaman kendilerinden biri olarak gördükleri için teşekkür etmek istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.